Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viaplay
#1
Wtyczka jest w repozytorium Kodi, autor raczej nie zaktualizuje zbyt prędko: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Udało mi się ją po lekkim liftingu zmusić do działania z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ale jest problem z napisami. Pobiera lecz nie wyświetla. Po zmianie ścieżki dźwiękowej wyświetlają się napisy, ale nieprawidłowo.
Może ktoś rzucić okiem na kod i coś podpowiedzieć?
[Obrazek: viaplay.jpg]


Podziękowali: jon1022

Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Jeśli wolno zapytać co oznacza "Udało mi się ją po lekkim liftingu zmusić do działania z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ". Chętnie bym potestował Smile
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#3
Poprawiłam kod i działa wszystko tylko napisy nieprawidłowo wyświetlają polskie znaki. Tylko ó jest poprawnie, reszta jak na zrzucie.
Tu nie ma co testować. Jak uporam się z napisami, udostępnię wtyczkę.

Odpowiedz
#4
(04-08-2021, 07:23 PM)Zuzia napisał(a): Poprawiłam kod i działa wszystko tylko napisy nieprawidłowo wyświetlają polskie znaki. Tylko ó jest poprawnie, reszta jak na zrzucie.
Tu nie ma co testować. Jak uporam się z napisami, udostępnię wtyczkę.

Wyglada na blad szyfrowania, probowalas rozszyfrowac znaki za pomoca utf-8? Nalezy je pobrac, otworzyc zawartosc i przetlumaczyc na wlasciwy encoding i na koniec zapisac. Moge najwyzej rzucic okiem na kod jesli go udostepnisz.

W python 3 bedzie to cos takiego:
import requests

headers = {'user-agent': 'Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/92.0.4515.107 Safari/537.36 Edg/92.0.902.62'}
response = requests.get('url_do_napisow', headers=headers).text ## (text) od zaleznosci jak wyglada odpowiedz

f = open(response, 'r', encoding='utf-8')
subs = f.read()

with open('lokalizacja_napisow', 'wb') as out:
     out.write(bytearray(subs, 'utf-8'))
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#5
@Zuzia, jesteś w stanie podrzucić zmodyfikowany kod wtyczki? Na forum chyba jest opcja dodawania załącznika do posta.
Odpowiedz
#6
Ale po co mam wrzucać, to jest to samo: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Działam na 18.9, nie przenosiłam poprawek na Kodi Matrix.

Problem jest z formatem napisów typu SAMI: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Jakby ktoś był zainteresowany polskim Viaplay, tu zmodyfikowany przeze mnie dodatek. W opcjach należy wybrać viaplay.pl i zalogować się kodem przez stronę By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
@Zuzia-dev nie potrzeba nic zmieniać w obsłudze w napisach, pokazuje normalnie polskie znaki.
(By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.)
Odpowiedz
#8
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#9
@Mariusz89B nie działa opcja "Rozpocznij" w menu głównym. Błąd występuje na Kodi 18.9 i 19.1.
Odpowiedz
#10
@hevet Tu poprawka:

plugin.video.viaplay-2.1.3.zip
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Tu jeszcze druga poprawka z xbmcvfs:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: hevet, mjw, jon1022, Zuzia
mods-kodi.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości