Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie kupie współdzielone konto Netfix?
#20
(02-10-2021, 12:06 PM)Ktosi napisał(a): Jak to co oglądać, oglądnąć  polską wersje w UK.  Zaczynałem w kraju oglądać  to teraz nie mam dostępu w UK.
Niestety większość VPN jest już blokowana jak wspomniałeś tylko dla specyficznych dla regionu Polski.

Na co dzień nie mam żadnych problemów z VPN bo cały czas działa połączenie przez niego.
 Polskie wersje ,czy polskie produkcje dostępnę wyłącznie po zalogowaniu się z Polski ? Bo w tym drugim przypadku to własciwie same starocie ale możesz mi podac tytuły choćby na PW - sprawdzę czy można je odpalić z UK przez Norda.

(02-10-2021, 12:15 PM)mjw napisał(a): MyDevil działa VPN z Netflixem
Nie rozumiesz - Nord również działa ale żeby ruszył kontent przeznaczony wyłącznie dla Polski trzeba wejśc przez wtyczkę Kodi a w ten spsośób Netflix buforuje.Jeżeli logujesz się z Polski to po prostu nie jestes w stanie tego sprawdzić bo polski kontent będzie zawsze dostępny obojętnie czy z VPN czy bez.

ps. Czasem można obblokowac niektóre pozycje niedostepne w UK logując się np. przez serwer francuski lub holenderski, buforowanie może sie wtedy zdarzyć ale nie jest to tak uciążliwe .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Gdzie kupie współdzielone konto Netfix? - przez koper - 08-08-2021, 08:21 AM
RE: Gdzie kupie współdzielone konto Netfix? - przez mjw - 08-08-2021, 10:57 AM
RE: Gdzie kupie współdzielone konto Netfix? - przez somer - 02-10-2021, 12:46 PM
RE: Gdzie kupie współdzielone konto Netfix? - przez mjw - 02-10-2021, 12:15 PM
RE: Gdzie kupie współdzielone konto Netfix? - przez mjw - 02-10-2021, 02:08 PM
RE: Gdzie kupie współdzielone konto Netfix? - przez mjw - 04-10-2021, 09:14 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości