Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdublowane niektóre foldery + inne problemy
#1
Witam

Zakupiłem nowy TV Sony z Androidem. Zwykle używałem Samsungów, ale nowa polityka nieobsługiwania DivX, Xvid, DTS i niemożność wgrania swojego playera (Tizen), powiedziałem sobie, że tym razem wezmę TV z Androidem. Najpierw testowałem MX Player, wszystko OK, ale w wielu filmach zauważyłem drobną niesynchronizację dźwięku z obrazem.

Wziąłem się za testowanie Kodi. Tu synchro OK, ale za to wiele innych baboli. Pierwszy to zdublowane foldery. Mam podłączony dysk z folderami według następującej hierarchii. Kilka folderów typu Filmy dokumentalne, Filmy HD, Filmy SD, Serie filmowe, Seriale PL, Seriale USA i Videoklipy. Dopiero w nich mam podfoldery podzielone na odpowiednie seriale lub też filmy gatunkowe. Problem w tym, że te pierwsze foldery mi się zdublowały. Po postu pod np Fimy SD, mam kolejny folder Filmy SD. Zdublowało mi 4 foldery za 8. Czyszczenie nic nie dało, tak samo resetowanie. Odinstalowałem Kodi, zainstalowałem ponownie i to samo. Dodatkowo widzę tam jakieś inne foldery, których na dysku nie mam, jakieś Podcast itp. Zmuszony byłem Wrzucić foldery w Ulubione i stamtąd nawigować.

Drugi problem, to wychodzenie z filmu. Często aby z filmu wyjść, klikam wstecz na pilocie, bo tak się wychodzi z filmów. Ale nie w Kodi. Wstecz działa, ale za to dalej mi w tle wyświetla film. Muszę do niego wrócić, aby wyłączyć w pasku nawigacji. Tylko, że wtedy film mi się odtwarza od nowa.

Trzeci, to zbyt szybkie przewijanie filmów. Przycisnę na chwilę klawisz w prawo i już mam koniec filmu. Edycja skoków przewijania nic nie daję, usuwam te z długim czasem, a i tak są dalej.

No i czwarty. Jak odinstalować zainstalowaną testowo skórkę? Bo instalować można, ale deinstalowania jakoś nie widzę.

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości