Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
filmancc
#1
witam mam problem z logowaniem w kodi z filman(premium) ,wyskakuje błąd logowania,na pc nie ma tego,wiem że czasami coś typu captcha gdzieś się chowa ale czy jest metoda aby to ominąć?dziękuje za wszelką pomoc
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(21-08-2021, 06:45 AM)rysiek798 napisał(a): witam mam problem z logowaniem w kodi z filman(premium) ,wyskakuje błąd logowania,na pc nie ma tego,wiem że czasami coś typu captcha gdzieś się chowa ale czy jest metoda aby to ominąć?dziękuje za wszelką pomoc.
W tej chwili zalożyłem specjalnie konto i się zalogowałem w kodi. Kodi 19.1 i wtyczka oczywista aktualna.
[Obrazek: LMHSEull.png]
Odpowiedz
#3
o dziwo też teraz udało mi sie zalogować ,tylko że pisze konto darmowe,a na stronie premium[Obrazek: KmShhatl.jpg]

[Obrazek: mRoGIw7l.jpg]
Odpowiedz
#4
(21-08-2021, 10:18 AM)rysiek798 napisał(a): o dziwo też teraz udało mi sie zalogować ,tylko że pisze konto darmowe,a na stronie premium[Obrazek: KmShhatl.jpg]

[Obrazek: mRoGIw7l.jpg]
U mnie darmowe, bo tylko na próbę. Nie potrzebne mi premium u nich, zresztą "okienka" w których można ogladać w kodi tą stronę są coraz mniejsze, więc jeśli masz premium, to ogladaj przez przegladarkę lub ich aplikacje- i gdyby z nią były problemy, to pisz do nich: w końcu kasę za premium biorą.
Odpowiedz
#5
ja uważam że filman jest jedną z lepszych,rzecz gustu,oglądałbym przez apkę lecz tu też jest problem(tylko z tą apką)normalnie sie instaluje można oglądać i po powtórnej próbie właczenia ,czary,apki nie ma,jakby sama się odinstalowała ,próbowałem już kilka razy w różnych okresach i zawsze to samo,android tv
Odpowiedz
#6
(21-08-2021, 11:10 AM)rysiek798 napisał(a): ja uważam że filman jest jedną z lepszych,rzecz gustu,oglądałbym przez apkę lecz tu też jest problem(tylko z tą apką)normalnie sie instaluje można oglądać i po powtórnej próbie właczenia ,czary,apki nie ma,jakby sama się odinstalowała ,próbowałem już  kilka razy w różnych okresach i zawsze to samo
Z apką od nich jak masz problem, to pisz do nich. No i do ogladania jakiegoś serialu czy filmu u nich premium nie jest potrzebne. Chyba że wtedy masz 4K? oczywiście żartuje z tymi 4K. Gdyby się nie chowali za cloudflare przez większość czasu, byłby to w kodi najlepszy "darmowy" serwis, no ale jest jak jest.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
znalazłem filman w tv,ukrył sie w aplikacjach systemowych,teraz musze pogłówkować jak przenieść z tamtąd ikonke do ulubionych
Odpowiedz
#8
Wiecie może jak usunąć historię poszukiwania z tej wtyczki?
Odpowiedz
#9
Odinstalować z usunięcie danych i zainstalować na nowo.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości