Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczka CP GO przestała działać.
#1
Wtyczka Cyfrowy Polsat Go przestała u mnie działać (Raspberry PI 3B z OSMC i Kodi 18.9). Loguje się, wyświetla listę kanałów TV, ale po wybraniu kanału - nie odtwarza, kanały nie uruchamiają się. Czy to już może efekt zapowiadanej od 1 września rewolucji w Polsacie pt. iPolsat Box? Nadmienię, że na moim smartfonie (z android) CP GO działa bez zmian - po staremu. Dodatkowo jeszcze na swoim koncie - kiedyś ICOK teraz iPolsat Box - nie mogę w ogóle dostać się do opcji trzech moich urządzeń do odtwarzania CP GO tak, jak to było do tej pory - możliwe trzy urządzenia i jedna zmiana urządzenia na tydzień. Czy ktoś to potwierdzi?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
CP GO może nie działać także z innego względu, tego serwisu już nie ma (zastąpił go Polsat BOX go) i polsat wyłączył cp go. Jeśli tak jest powinien przestać działać u wszystkich.
Odpowiedz
#5
Oczywiście może być i tak że CP nie działa przez zmiany na ich platformie.
Ale fakt że OSMC jest nie kompatybilny z nowym Widevine 4.10.2252.0 pozostaje faktem...

Chyba najszybciej zainstalować nowego libreelec 10 na drugiej karcie sd i sprawdzić Smile 

Na githubie mbebe jest jakiś wątek z nową wtyczką "PolsatGo" :

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Nie wiem co to zastępuje bo polsat nieźle namotał z tymi serwisami...
Odpowiedz
#6
OK. tak mam zamiar zrobić - zainstaluje libreelec 10 na drugiej karcie i wtyczkę CP GO na czysto i sprawdzę. Jednak jeżeli jest ktoś, kto ma jeszcze u siebie na Kodi CP GO i mógłby się wypowiedzieć czy mu działa nadal CP GO czy nie to byłbym wdzięczny.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Kolega "jon1022" miał rację! Zainstalowałem na osobnej karcie Libreelec 9.2.8 z KODI 18.9 i wsparciem dla nowego widevine i wtyczka CP GO działa bez problemu. Więc to na razie nie wina zmian w Polsacie tylko braku wsparcia systemu OSMC dla nowego widevine, który jak z tego wynika jest już teraz wymagany. JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI DLA KOLEGI  "jon1022" !
Odpowiedz
#8
Długo się nie nacieszyłem CP GO bo znów wtyczka Kodi CP GO (po nowemu Polsat Box Go) od mbebe przestała u mnie działać. Tym razem i na smartfonie stare CP GO przestało działać i musiałem pobrać nową apkę Polsat Box Go i dopiero na telefonie zadziałało. A do wczoraj jeszcze na telefonie stare CP GO działało i wtyczka CP GO mbebe też działała. Stąd wniosek, że chyba tym razem Polsat na dobre wyłączył stary serwis CP GO? Proszę o potwierdzenie przez kogoś, kto też w Kodi używa wtyczkę CP GO.
Odpowiedz
#9
(08-09-2021, 08:55 PM)steve4 napisał(a): Długo się nie nacieszyłem CP GO bo znów wtyczka Kodi CP GO (po nowemu Polsat Box Go) od mbebe przestała u mnie działać. Tym razem i na smartfonie stare CP GO przestało działać i musiałem pobrać nową apkę Polsat Box Go i dopiero na telefonie zadziałało. A do wczoraj jeszcze na telefonie stare CP GO działało i wtyczka CP GO mbebe też działała. Stąd wniosek, że chyba tym razem Polsat na dobre wyłączył stary serwis CP GO? Proszę o potwierdzenie przez kogoś, kto też w Kodi używa wtyczkę CP GO.
Poprawilem logowanie do Polsat GO Box w m-TVGuide. Moge poprawic wtyczke od mbebe wieczorem jesli bede mial chwile czasu, lub pogadam z nim.
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#10
Na githubie @mbebe to był wątek o nowej wtyczce PolsatBoxGo. Na razie jest wersja - zakładam - testowa, wrzucona do pliku zip, a nie na repozytorium.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości