Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z ponownym zainstalowaniem wtyczki Toya go
#1
Dokonałem czyszczenia pamięci w urządzeniu MI BOX Xiaomi i następnie ponownej instalacji kodi w wersji 18.9 na którym wcześniej korzystałem z aplikacji TOYA GO. Niestety podczas ponownej instalacji Toya Go w KODI 18.9 wyświetla mi info o braku XMBC. Pyton3.0.0 i ostaecznie nie ma możliwości instalacji. O co z tym chodzi? Niestety nie jestem biegły w tym temacie.
Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
Ewentualnie czy jest TOYA GO pod Kodi 19? Nic na ten temat nie znalazłem.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Skoro wtyczka z repo woła o pythona 3.0, to jest w wersji dla kodi 19. Najwyraźniej developer porzucił wsparcie dla kodi 18.

Btw - tu masz repo dla k18: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
tu dla k19:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Co mam więc wpisać jako źródło w menadżerze plików w aplikacji KODI 19? Coś takiego:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ?
Chyba, że coś innego mam zrobić?
Z góry dzięki za sugestię i pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Pobierz normalnie repo na komputerze i zainstaluj z pliku ZIP wykorzystując pendrive

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Zrobiłem tak jak sugerowałeś. Niestety wyskakuje mi info "Nieudana instalacja". To raz.
Ale gdybym chciał zainstalować to na MI Stick Xiaomi, gdzie nie mam wejścia USB to niestety z pendriva nie pójdzie.
Problem istnieje nadal.
Dzięki za pomoc i proszę o jeszcze.
Odpowiedz
#6
(06-09-2021, 08:10 PM)lutek39 napisał(a): Ale gdybym chciał zainstalować to na MI Stick Xiaomi, gdzie nie mam wejścia USB to niestety z pendriva nie pójdzie.
proszę o jeszcze.


Na Mi Stick zainstaluj via Google Play aplikację Downloader...w przedmiotowej aplikacji doinstaluj dodatek Browser...

[Obrazek: 3CqN0OVl.jpg]


Po skompletowaniu powyższej aplikacji, w oknie wyszukiwania wpisz dokładnie adres ze screena, ściąg do pamięci Mi Sticka, jest to interesujące Cię repozytorium dla wersji Kodi 19, które @Tomek był uprzejmy wcześniej podlinkować, po ściągnięciu dalsze kroki to już klasyka instalacyjna w Kodi 19.1, plik ZIP znajdziesz w Mi Sticku w folderze "Downloader"...oczywiście takie same kroki można wykonać na urządzeniu Xiaomi Mi TV Box [Obrazek: r010.gif]


[Obrazek: uUGILKel.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Zrobiłem zgodnie z instrukcją @Łonogrzmot. Plik zip. o nazwie kodi-main.zip jest w folderze Downloader. Podczas próby jego instalacji wyświetla mi się info "nieudana instalacja dodatku w postaci pliku zip z powodu z powodu nieprawidłowej struktury archiwum. Czy coś zrobiłem jednak nieprawidłowo?
Czy może jednak lepiej byłoby wpisać bezpośredni adres w menadżerze plików w Kodi? Pytanie tylko jaki to adres?
Odpowiedz
#8
(07-09-2021, 07:49 PM)lutek39 napisał(a): Czy coś zrobiłem jednak nieprawidłowo?

Dla jasności, na pewno piszesz o Kodi 19.1?
Jeżeli tak, to była czysta instalacja powyższej wersji Kodi na urządzeniu, czy tylko na drodze aktualizacji z wersji 18.9?
Odpowiedz
#9
Oczywiście, że wersji 19.1. Robiłem czystą instalację KODI 19.1, nie aktualizację. Instalując plik zip. o nazwie kodi-main.zip, którego mam w folderze Downloader wyświetla mi się info "nieudana instalacja dodatku w postaci pliku zip z powodu z powodu nieprawidłowej struktury archiwum.
Druga rzecz, która może pomóc innym.
W menadżerze plików w aplikacji KODI 19.1 wpisałem adres By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.. I jest ok. Zainstalowało mi TOYA GO. Jest to taki sam adres jak pod KODI w wersji 18.9.
Ta opcja jest zdecydowanie prostsza.
Chyba temat do zamknięcia. Chyba ze wyjaśniamy kwestię "nieudanej instalacji dodatku w postaci pliku zip o nazwie kodi-main.zip z powodu z powodu nieprawidłowej struktury archiwum.
Odpowiedz
#10
a skąd ty w ogóle pobrałeś ten kodi-main.zip?
powinny być pliki te :
(leia) By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
(matrix) By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ok - już widzę Łonogrzmot źle poprowadził i dał ci linka do repozytorium z githuba a nie do pliku repozytorium... eh...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości