Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UPlayer, dobry odtwarzacz wideo na Androida.
#17
Wydaje mi się, że nie ma takiej aplikacji odtwarzającej audio-wideo, która ma obsługę dekodowania absolutnie wszystkich formatów dźwięku wielokanałowego...

Ja do obsługi audio-wideo w moim XIAOMI Mi BOX S używam teraz głównie Wuffy Media Player (szersze info o Wuffy Media Player dla zainteresowanych niezawodnym odtwarzaczem wideo jest napisane w tym wątku). Co do wideo ten odtwarzacz sprawdza się naprawdę znakomicie, odtwarza praktycznie każde wideo. Natomiast co do audio obsługuje podstawowe formaty audio zakodowane w Dolby Digital (ac3), DTS, acc, amr. Większość filmów odtwarza maksymalnie w trybie 5.1 Nie jest to więc demon dekodowania dźwięku, na moje potrzeby pod względem audio jednak wystarcza. Istotne jest dla mnie odtwarzanie wideo, to natomiast działa naprawdę rewelacyjnie, bez żadnego problemu odtwarzając każde wideo, na czym mi najbardziej zależy.

Tak jak napisałem na wstępie, obecnie nie ma uniwersalnej apki, która spełni Twoje wszystkie oczekiwania... Słyszałem, że SPMC i Kodi 18 przez HDMI, lepiej od Kodi 19 obsługują dźwięk wielokanałowy (przynajmniej starsze formaty), ale nie mogę tego sprawdzić, ponieważ mój amplituner obsługuje tylko 5.1

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: UPlayer, dobry odtwarzacz wideo na Androida. - przez arkady1964 - 25-01-2022, 01:00 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości