Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki telewizor 50-55” do 4000-4500zl?
#1
Witam, próbowałem znaleźć wątek ale bez rezultatu (sorki ;-) )
Moja 10+ letnia plazma Panasonic niestety właśnie rozpoczęła proces rychłego chylenia się ku zachodowi.
W związku z tym chciałbym wesprzeć się na Waszych poradach.
Byłoby miło aby tewek w tej niewygórowanej cenie oprócz przyzwoitego obrazu 4K miał również niezgorszy dźwięk. Szukałem czegoś z wbudowanym soundbarem ale wybór, zwłaszcza w niższych kwotach jest bardziej niż skąpy. Jednym z takich jest TCL z dźwiękiem Onkyo:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Mówiąc szczerze nic mi ta firma nie mówi i boje się czy to nie jest jakiś krzak.
Natomiast odpowiednik Panasonica jest już poza moim pułapem cenowym (grubo ponad 10 tys zł).
Zastanawiałem również nad Philipsem z serii ambilight bo czytałem ze mają one całkiem dobry dźwięk a przy tym dobrą cenę. Czy jednak świecą dobrze (pomijając oświetlenie na plecach ;-) ) ?
Będę Wam wdzięczny za każdą poradę.
Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(07-09-2021, 09:20 PM)p3t3r napisał(a): oprócz przyzwoitego obrazu 4K miał również niezgorszy dźwięk.

[Obrazek: mce82SL.jpg]
Odpowiedz
#3
Jezeli zalezy Ci na dobrej jakosci obrazu a zapewne tak ,skoro przesiadasz się z plazmy Panasa- to tylko Oled !

btw. Oled Pansa 55" nie kosztuje 10 tyś zł .....
Odpowiedz
#4
(07-09-2021, 09:20 PM)p3t3r napisał(a): w tej niewygórowanej cenie
z wbudowanym soundbarem

Bowers & Wilkins + matryca VA + Ambilight = raczej trudno wskazać inny model, niż wyżej wymieniony Philips [Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz
#5
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Link do testu TCL-C825, na forum HDTV polecany. Ostatnio w Mediaexpert był w promocji za 4300.
Odpowiedz
#6
Na tym forum jestem zarejestrowany od 2008( i tajemnica poliszynela jest ,że Kiki poleca TCL i Philipsa bo ma od nich najlepszą prowizję.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości