Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagrywanie z przewodnika IPTV Recorder
#1
Cześć Wszystkim Smile 
Jestem tutaj nowy i zaczynam przygode z kodim chcialbym sie dowiedziec  jak nagrywac z przewodnika Smile mam wykupiony dostep do internetowej tv wszystko jest skonfigurowane zgodnie z zaleceniami do momentu nagrywania z przewodnika Smile i z tym juz nie potrafie sobie poradzic mam zainstalowane kodi 18 do tego iptv recorder po wejsciu do all channels wyswietla mi liste kanalow ale przewodnika juz nie :/ próbowalem zmienic w pvr simple client epg na inne niz internetowej tv ale rowniez z marnym skutkiem przewodnik sie nie otwiera zainstalowalem rowniez m tv guide ale rowniez nie potrafie skonfigurowac prawidlowo poniewaz nie ma mozliwosci z listy wyboru serwisu internetowa.tv czytalem ze m-TVGuide 8.2 w wersji beta obslugiwala serwis internetowa tv ale wyglada na to ze taka wersja juz nie jest dostepna i w sumie juz sie poddalem ale pomyslalem ze moze ktos z Was bedzie wiedzial czy jest jakas mozliwosc zeby sobie z tym poradzic Smile
Pozdrowienia dla wszystkich Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Jeśli korzystasz z playlisty m3u to przecież możesz ją podpiąć pod wtyczkę m-TVGuide 9.5.6. Pozatem kwp udostępnili nie wspierane przeze mnie modyfikacje mojej wtyczki, więc jak przeszukasz forum to znajdziesz rozwiazanie.
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#3
(12-09-2021, 05:57 AM)Mariusz89B napisał(a): Jeśli korzystasz z playlisty m3u to przecież możesz ją podpiąć pod wtyczkę m-TVGuide 9.5.6. Pozatem kwp udostępnili nie wspierane przeze mnie modyfikacje mojej wtyczki, więc jak przeszukasz forum to znajdziesz rozwiazanie.
Dzieki za podpowiedz  zainstalowalem wtyczke ktora polecales m-TVGuide 9.5.6 v2 ale wyskakuje mi teraz komunikat  (Nazwy kanalów w elektronicznym przewodnikiem po programach (epg ) nie sa zgodne z id kanalow właczenie opcji wykrywania alternatywnych nazw  kanalow w ustawieniach wtyczki moze poprawic rozpoznawanie kanalów ) 

zmienilem ta opcje  wykrywania alternatywnych nazw  kanalow i dalej nic :/
dodam tylko ze adres listy odtwarzania M3U ktory odtrzymalem od internetowej tv.  wkleilem do notatnika i udostepnilem przez pendrive do playlisty nr 1 w m-TVGuide 9.5.6 v2
Epg podalem rowniez od internetowej.tv
Odpowiedz
#4
Czemu v2 a nie z repozytorium? Dodales koncowke PL?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
(12-09-2021, 02:42 PM)Kodek2020 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
dziekuje za linka tylko nie za bardzo wiem co mam zrobic czy pobrac inna wersje m-tv guide czy edytowac liste bo o tym tez czytalem ze trzeba cos pozmieniac w liscie kanalow Smile
Nic nie trzeba edytowac, ustaw tak jak w screenie, wykrywanie alternatywnych nazw i dodaj staly kod krajowy:

[Obrazek: Ezi1cnr.png]
mods-kodi.pl
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odpowiedz
#8
Witam Smile a zapytam jeszcze o nagywanie z archiwum czy jest taka mozliwosc po wcisnieciu pobierz wyskakuje komunikat Brak dostepnych plikow do pobrania dla tego programu
Odpowiedz
#9

Czy jest mozliwosc zmiany interfejsu ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości