Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piksele, resynchro i mało klatek na sekundę pobierając z archiwum przez ffmpe
#1
Witam
Po aktualizacji Windowsa 7 do Windowsa 10 mam problem z pobieraniem programów z archiwum New PlusX. (Kodi 19.1)
Na każdej wtyczce bazującej na ffmpeg programy pobierają się z pikselozą, widać straty klatek na sekundę, a niektóre fragmenty pobranej 'audycji' są nie do odtworzenia, nie da przewinąć w to miejsce w różnych odtwarzaczach zewnętrznych.

Jeżeli któryś z użytkowników miał podobny problem i udało się go rozwiązać, bardzo proszę o informację Smile

Przykładowy fragment: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
0:18 - corrupted fragment
1:01 - kolejny corrupted fragment
2:15 - pikseloza

I tak mniej więcej wyglądają wszystkie nagrania Sad

A może jest jakaś wtyczka do pobierania z archiwum niebazująca na ffmpeg, która by mi mogła zadziałać? Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#2


Podziękowali: Chris42
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#3
Dziękuję za odpowiedź. Zgrywając poprzednie nagrania CPU pracował mi w 100%, miałem włączonych kilka Cryptobox Decrypterów, ale próbując zgrać ten program miałem włączone tylko Kodi i FFMpeg Sad

Może ponowna instalacja całego Windowsa 10 by pomogła, bo zostały jakieś kolidujące pozostałości po Windows 7?
Odpowiedz
#4
Sprobuje dodac takze -vcodec do ustawien ffmpeg, zaraz tobie podesle wersje.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

P.S
Sprawdzales czy sa jeszcze inny scieszki w pobranym materiale? Moze te dzialaja poprawnie?

@Chris42 Sprawdz ta wersje i sprobuj pobrac program z archiwum:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#5
Dziękuję za odpowiedź. Inne ścieżki w sensie video i audio? Jeżeli tak, to na obu ścieżkach audio są te same problemy, a wideo tylko jedna Sad
Zaraz wytestuję tę wersję Smile

/E: Po pobraniu kilku plików niestety wciąż to samo Sad

/E2: Wychodzi na to, że problem okazał się dużo bardziej błahy, niż myślałem. Po podłączeniu karty sieciowej z przodu komputera wszystkie piksele póki co magicznie zniknęły i oby tak zostało. Dziękuję bardzo jeszcze raz za wsparcie, inspirację i słowa otuchy Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości