Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm na Coreelec 18.9
#1
Cześć,
mógłby ktoś rzucić okiem na zrzut wygenerowany zrzut loga ? Prawdopodobnie problem z wtyczką Fanfilm przy pobieraniu info dot. zapisanych filmów. Używam jej na Coreelec 18.9, skórka Arctic Horizon. Jak temu zaradzić ?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Z góry dziękuje za wszelkie sugestie 
Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Ale nie pobiera ci informacji? Nie działa coś, nie otwiera się?
Bo jeśli chodzi o ten błąd powtarzający się:
ERROR: NEWADDON Unknown Video Info Key "cXXXX"
to wynika on nie tylko z FanFilm, ale też z script.skinshortcutsi (nie dogaduje się z widżetem prawidłowo) i ogólnie z k18 - w k19 już nie występuje.
Natomiast w niczym nie przeszkadza w użytkowaniu, poza zaśmiecaniem logów.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Przed restartem urządzenia nie pobierało informacji dot. seriali dodanych w bibliotece trakt. Po ponownym uruchomieniu urządzenia przy pierwszym ładowaniu wszystkie dane zostały pobrane lecz co jakiś czas pojawia się komunikat w lewym górnym rogu "busy". Tak jakby co jakiś czas chciało odświeżyć informacje, w tym momencie kodi zostaje przywieszone muszę poczekać aż komunikat zniknie lub anulować poprzez wciśnięcie wstecz na pilocie.
Odpowiedz
#4
Wyłącz w opcjach fanfim "okno ładowania" - powinno pomóc

Trakt troszkę zmienił swoje APi i mogą być problemy z synchronizacją (na k19 w ogóle jeszcze nie działa synchronizacja seriali)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Dzięki za info,
będę miał urządzenie pod ręką to przetestuję i dam znać czy pomogło
Odpowiedz
#6
Czy opcja 'okno ładowania' to jest to samo co 'pokazuj powiadomienia podczas aktualizacji' jeżeli tak to mam już to wyłączone, a dalej pojawia się co jakiś czas 'busy' w lewym górnym rogu. Dodatkowo przy pobieraniu informacji w prawym górnym rogu 'connection error tmdb' może to jest przyczyną.
Podysyłam nowy log utworzony zaraz po ponownym uruchomieniu
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Miałeś wyłączyć w opcjach FanFilm a nie w opcjach kodi:
[Obrazek: szCZEQkl.png]
Co do pobierania informacji - nie bardzo rozumiem w który momencie - masz ustawioną bibliotekę z filmami z FanFilm? I przy ich aktualizacji to wyskakuje? Może po prostu scraper informacji w kodi masz nieaktualny. Ale to nie problem z FanFilm
Ogólnie natomiast i tak pomoc jest bez sensu - nawet jeśli znajdziemy jakiś błąd w FanFilm, to i tak dla k18 nie będzie on już naprawiany. FanFilm ma wsparcie tylko dla k19

BTW - loga nowego nie musisz dawać - byłby przydatny po wystąpieniu błędu - ale w logach nic nie widać.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#8
Przepraszam, mój błąd z tym ustawieniem 'okno ładowania' nie zauważyłem na pierwszym planie po wejściu w ustawienia.
Jak już Fsnfilm w k18 nie jest wspierane to nie ma sensu szukać dalej Smile
BTW. Czy jest opcja instalacji coreelec na Mecool Kii Pro z S905 czy to jest za stary sprzęt i trzeba zacząć rozglądać się za czymś nowszym?
Odpowiedz
#9
Możliwość jest bo sam korzystam na MiniMX z S905. Niestety developerzy porzucili wsparcia dla tego procesora i nie będzie już na niego Coreelec opartego na Kodi 19.
Odpowiedz
#10
Sorry chodziło mi o instalację coreelec z k19 na S905, obecnie korzystam z CE 18.9
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości