Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
idzie nowe
#61
Napisałem wyżej w poście. Launcher aktywności i odpalasz proces com.google.android.tv.dtvsetup.demo do skanowania tunera.
Pilot krótki bez przycisków numerycznych nie paruje się z tym boxem, tzn. paruje manualnie przez menu ustawień, przy każdym resecie boxa wyskoczy plansza z parowaniem którą trzeba pominąć.
Pilot długi z cyferkami paruje się bez problemu na planszy którą pokazałeś.
Można chyba zgasić ową plansze przez adb - sprawdź proces w gałęzi btremotesetupwizard

A boxy chyba są wynoszone z magazynów vectry bo ostatnio któryś lombard wystawił 9sztuk Big Grin
I nawet nie mają nadanych pakietów więc nie przeszły przez proces wydania abonentowi.
Odpowiedz
REKLAMA:



#62
(26-02-2023, 06:27 PM)477112 napisał(a): Launcher aktywności i odpalasz proces com.google.android.tv.dtvsetup.demo do skanowania tunera.
Pilot krótki bez przycisków numerycznych nie paruje się z tym boxem, tzn. paruje manualnie przez menu ustawień, przy każdym resecie boxa wyskoczy plansza z parowaniem którą trzeba pominąć.
Pilot długi z cyferkami paruje się bez problemu na planszy którą pokazałeś.
Można chyba zgasić ową plansze przez adb - sprawdź proces w gałęzi btremotesetupwizard
1. Czy jest dostępny w sprzedaży taki pilot z klawiaturą numeryczną?
3. Zgaszenie planszy przez ADB - nie mam pojęcia jakie polecenie nalezy uruchomić.
Odpowiedz
#63
1.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
2.
Pobierz By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Włącz debugowanie usb w dekoderze By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
przez wiersz poleceń:
adb connect ipdekodera
potwierdź sesje na dekoderze
adb devices
adb shell
pm disable-user --user 0 nazwa-pakietu
włączenie:
pm enable nazwa-pakietu
Odpowiedz
#64
(26-02-2023, 06:27 PM)477112 napisał(a): Napisałem wyżej w poście. Launcher aktywności i odpalasz proces com.google.android.tv.dtvsetup.demo do skanowania tunera.

Dzięki za poprzednią odpowiedź dot. pilota. Kupiony. I mam kolejne pytanie: Po odpaleniu com.google.android.tv.dtvsetup.demo w Activity Launcher skanowanie DVB-T2 jak i DVB-C nie daje żadnych rezultatów. Czy są jeszcze jakieś inne możlwości, czy też tuner może być atrapą...?

Podziękowali: ARTSLEC87
Odpowiedz
#65
Wejdź w ustawienia > aplikacje > smart tv i odinstaluj aktualizację. Przejdź do aplikacji Live TV i rozpocznij skanowanie. Błąd nie wyskoczy.

Podziękowali: ARTSLEC87
Odpowiedz
#66
(27-02-2023, 04:57 PM)Matheusz napisał(a): Wejdź w ustawienia > aplikacje > smart tv i odinstaluj aktualizację. Przejdź do aplikacji Live TV i rozpocznij skanowanie. Błąd nie wyskoczy.

Dobrze mieć fachową pomoc... Smile Śliczne dzięki, wszystko działa.
Odpowiedz
REKLAMA:



#67
A wiecie może czy da się do niego wpisać numer i hasło z Vectry aby korzystać na domyślnym launcherze zamiast na aplikacji tv Smart?
Odpowiedz
#68
Warto kupic ten dekoder DV8988 czy nie ?

Chodzi mi o  dvbt2
.
Podobno sa problemy z wbudowanym tunerem

Czy ktos to przetestowal  I moze potwierdzic ?
Odpowiedz
#69
Nikt nic NIE wie

Nie testowal tego boxa ?
Odpowiedz
#70
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

I jak na razie nic więcej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości