Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DudePlayer
#1
Witam. Mam problem z dude player na kodi 19 oraz na 18.9.a mianowicie, na stronce wyszukuje mi seriale(np. Diagnoza) a na kodi nie znajduje źródeł Ktoś ma sposób na ten wątek?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(11-10-2021, 06:09 PM)marekkarol98@gmail.com napisał(a): Witam. Mam problem z dude player na kodi 19 oraz na 18.9.a mianowicie, na stronce wyszukuje mi seriale(np. Diagnoza) a na kodi nie znajduje źródeł Ktoś ma sposób na ten wątek?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Pomysłu nie mam. Mam za to dwa rozwiazania. Pierwsze: wykupić xt7, dodać konto do fanfilm, włączyć zródło xt7 i cieszyć się serialem. Drugie: Zainstalować dodatek MBfilm z repo mbebe, i w nim kliknać w zakładkę/zagłębienie (jakkolwiek to nazwać) dudeplayer, wysxukać serial i się cieszyć.
[Obrazek: osqMCJFl.png]
Sprawdzilem czysto losowo jeden odcinek. Więcej pozostawiam zainteresowanym.
Odpowiedz
#3
Jestem zupełnym laikiem w kwestii kodi. Możesz mi podesłać jakiś link jad podpiąć xt7 do FanFilm. A z dudeplayer od mbebe nie może mi znaleźć źródła.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
Zdjęcie moje jedt z dudeplayer z MBfilm, więc znajduje. A z xt7 to tak. Kup premium (na stronie xt7, albo sxukaj gdxies po alegro, może tez byc tb7 bo zrodla te same) jak kupisz, to wchodzisz w fanfilm/narzedzia/ustawienia np ogólne/ szukasz konta klikasz, znajdujesz xt7 lub tb7 wpisujesz dane. Potem wchodzisz w zródła i włączasz zródło xt7, czy tb7. Zstwierdzasz to wszystko klikajac ok. Cofasz sie i z pozionu narzedzia dajesz jeszcze wyczysc zrodla (to wskazsne prxy dodaniu lub zabraniu zródłs). Tyle- rozpisałem się okrutnie.
Odpowiedz
#5


Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości