Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG dla nc+go
#1
Poszukuję EPG dla nc+go(najlepiej jako link). Mam listę 119 kanałów i we wtorek korzystałem z linków:

Lista m3u do NC+GO By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

EPG tylko do NC+GO: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Nagle od soboty wieczorem przestało działać EPG. Ktoś ma jakiś pomysł? Dzięki z góry za pomoc.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Ale kombinujesz wszystkie adresy epg działają dla tej listy :

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. itd...
Odpowiedz
#3
Zaczęło działać...cud sie stałSmileDzięki
Odpowiedz
#4
W przewodnik wpisz ten adres By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  w PVR IPTV SC. Potem zębatka no górze  system/telewizja/ogólne i
wyczyść dane. To samo w Przewodnik 2 pozycję niżej wyczyść dane. Musi działać bo działa u mnie Wink
Odpowiedz
#5
Wszystko dzialalo aż do dzisiejszego popoludnia.Teraz w ogóle nic nie ma w zakladce Telewizja.Przeinstalowanie dodatku PVR IPTV Simple Client nic nie daje.Nic nie buforuje w prawym górnym rogu telewizora.O co kaman?:/
Odpowiedz
#6
(25-10-2021, 03:43 PM)jeronimo4321 napisał(a): Wszystko dzialalo aż do dzisiejszego popoludnia.Teraz w ogóle nic nie ma w zakladce Telewizja.Przeinstalowanie dodatku PVR IPTV Simple Client nic nie daje.Nic nie buforuje w prawym górnym rogu telewizora.O co kaman?:/
Masz wyczyścić dane w system/ Telewizja /  Przewodnik i ogólne . No i prawidłowa konfiguracja klienta Tv. Pewnie gdzieś się machnąłeś.
[Obrazek: jpRooXKl.png]

[Obrazek: y2C1DREl.png]

[Obrazek: DQYK6FFl.png]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Lista m3u do NC+GO By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

powyższy link leży to pewnie dlatego nie wczytuje mu kanałów
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
No właśnie... wszystko jest jak należy a i tak wszystko zdechło. Jaki link w zamian jeśli chodzi o listę m3u do nc plus go?
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości