Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi na Windows
#1
Z racji tego, że czekają mnie częste podróże w najbliższym, żeby nie tachać ze sobą tony sprzętu, postanowiłem postawić kodi na laptopie. Laptop w konfiguracji i5 11 generacji. 8 GB Ram, 500 SSD NVME, grafika intel iris. Czyli nie jakiś słabiak totalnySmile. Na kompie Windows 11, Kodi 19.3. No i mam mały problem z tą konfiguracją. Problem polega na tym, że kodi uruchamia się tak gdzieś koło minuty. Menedżer wydajności nie pokazuje w czasie tej minuty jakiejkolwiek aktywności procesora, pamięci czy dysku. Po prostu przez minutę kompletnie nic się nie dzieje i nagle kodi się uruchamia. Jak się odpali to chodzi bez zająknięcia... Prawie. Co jakiś czas, szczególnie przy wyjściu z jakichś zakładek do głównego ekranu pojawiają się zacięcia. Na jakieś 20 sekund kodi zamarza. I znowu menedżer wydajności nie pokazuje żadnej aktywności w tym czasie. Po tym czasie kodi znowu rusza i chodzi jak rakieta. W zasadzie można by z tym żyć bo po odpaleniu filmu problemy nie występują, ale... Lubię jak wszystko działa tak jak powinno. Szukam więc rozwiązania, sugestii gdzie szukać przyczyny problemu.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Normalne, win 11 ;-)
Odpowiedz
#3
Windows to specyficzny system, na twoim miejscu wypaliłbym pendrive, karta SD z LibreELEC, unikniesz wszelkich problemów.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. wersja 32bit i nie ze sklepu Win. Uruchom plik instalacyjny kodi......exe jako admin. Prawy myszy lub gładzika i będzie ok. Sys będzie się pultał że nie ta wersja. Raz na tak i święty spokój Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości