Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SD-Maid
#11
(02-11-2021, 04:53 PM)arkady1964 napisał(a): może zawierać złośliwy kod źródłowy... Który jest szczególnie groźny gdy apka jest instalowana na smartfona... Ja nie instaluję zmodowanych apek na smartfona...

Zdecydowanie...dalej szkoda prądu i klawiatury, tak szanowane forum nie powinno być miejscem "pośrednictwa" dla takich wrzutek...nieświadomie/nieświadomi mogą sobie narobić poważnych szkód w telefonach/kontach...a Mu tu przecież z definicji, tylko o niewinnym Kodi i jemu pochodnych [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(02-11-2021, 05:17 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(02-11-2021, 04:53 PM)arkady1964 napisał(a): może zawierać złośliwy kod źródłowy... Który jest szczególnie groźny gdy apka jest instalowana na smartfona... Ja nie instaluję zmodowanych apek na smartfona...

Zdecydowanie...dalej szkoda prądu i klawiatury, tak szanowane forum nie powinno być miejscem "pośrednictwa" dla takich wrzutek...nieświadomie/nieświadomi mogą sobie narobić poważnych szkód w telefonach/kontach...a Mu tu przecież z definicji, tylko o niewinnym Kodi i jemu pochodnych [Obrazek: k045.gif]


Myślę, że powinno się choć trochę ufać roztropności użytkowników tego szacownego Forum i wystarczy zdecydowane ostrzeżenie, żeby nie instalować zmodowanych apek na smartfonach/telefonach i urzadzeniach z Androidem, gdzie są bardzo ważne dla nas dane tzw. wrażliwe.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#13
Także jestem zdania, że to forum nie jest miejscem na tego typu wrzuty. Jeśli mam być szczery, jeśli miałbym coś takiego stawiać u siebie na smartphonie, wybrałbym inne, pewniejsze źródło niż to tutaj Smile
Nie jestem także zwolennikiem instalowania takich apek w wersji beta wraz Kinder niespodzianką.
Odpowiedz
#14
Mysle, ze jako autor-winowajca tez mam tutaj prawo do przedstawiena mojego punktu widzenia.
W sumie to powinienem dostac medal za tego posta.
Tymi dwoma kontrowersyjnymi modapkami (osobiscie sprawdzonymi na VirusTotal) wywolalem w ciagu jednego dnia na tym forum dosc burzliwa dyskusje. Zamieszanie, bulwersacja, niepewnosc, roznice zdan, jak malo kiedy!
To jedna strona medalu.

Ta druga, nie lepsza.
VirusTotal, google protection, etc. jaka to roznica? Wszyscy jada na tym samym wozku. Byle szybciej, lepiej, dalej, wygodniej az do sukcesu lub upadku.
Virusy, Antywirusy, Hakerzy, darknet, itp, to nasza rzeczywistosc. Net rzadzi sie juz od b. dawna wlasnymi prawami.
Nieraz sam sobie zadaje to pytanie : quo vadis?....
No coz, takie to zycie!
W miedzyczasie postanowilem usunac te dwie watpliwe modapki z mojego repertuaru.
W koncu jestem tylko jednym z wielu "nieswiadomych narzedzi" w necie.
[Obrazek: I4O9BK7l.jpg]

Podziękowali: arkady1964
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości