Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsta Box GO + lista kanałów
#21
Ikonki częściowo pobrało ale EPG null Smile

EDIT --

O zassało dopiero teraz Smile Super DZIĘKI jesteś WIELKI Big Grin
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Po pierwsze jeśli dokonujesz jakichkolwiek zmian w ustawieniach simple.. czy na liście to go dezaktywuj

[Obrazek: A8VcdBLl.jpg]

dokonaj zmian jakich potrzebujesz i wyczyść dane:

[Obrazek: TmDDgLMl.jpg]

[Obrazek: 2C4ybPjl.jpg]

możesz jeszcze wyłączyć buforowanie lokalne na czas prac

[Obrazek: 28eNTSgl.png]

po zakończeniu poprawek aktywuj klienta

No i wreszcie możesz mi na priv wysłać ze dwa 3 wpisy z listy może popełniasz jakiś błąd to zerknę
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#23
Mógę prosić o podesłanie tej listy m3u do polsat box? Przyda się wielu osobom
Odpowiedz
#24
Myślę że jak @Diseant ogarnie to się podzieli, ja  mam połączone listy z Polsat Box Go, NC+, Playera TVP i WP Pilot niezbyt mi się chce to wyodrębniać ale jak będzie potrzeba to zrobię.
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#25
(15-11-2021, 09:14 PM)p3t3n3t napisał(a): Myślę że jak @Diseant ogarnie to się podzieli, ja  mam połączone listy z Polsat Box Go, NC+, Playera TVP i WP Pilot niezbyt mi się chce to wyodrębniać ale jak będzie potrzeba to zrobię.
To możesz wysłać mi taką jaką masz. Ogarnę ją sobie jak będe chciał.
Odpowiedz
#26
No to napisałem instrukcję jak zrobić listę, skoro masz ogarniać, to ogarnij sobie po swojemu, czyli jak będziesz chciał Smile
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
(15-11-2021, 09:06 PM)gargan napisał(a): Mógę prosić o podesłanie tej listy m3u do polsat box? Przyda się wielu osobom

Na chwilę obecną mam tylko 22 kanały. Łap jak chcesz Smile


#EXTM3U

#EXTINF:-1,Polsat
plugin://plugin.video.pgobox/?name=POLSAT&moviescount=0&url=23985&movie=True&mode=playtvs&page=0"

#EXTINF:-1,Cinemax
plugin://plugin.video.pgobox/?name=CINEMAX+HD&moviescount=0&url=14628&movie=True&mode=playtvs&page=0"

#EXTINF:-1,Cinemax 2
plugin://plugin.video.pgobox/?name=CINEMAX+2+HD&moviescount=0&url=14629&movie=True&mode=playtvs&page=0"

#EXTINF:-1,Paramount Channel
plugin://plugin.video.pgobox/?name=PARAMOUNT+CHANNEL+HD&moviescount=0&url=11378&movie=True&mode=playtvs&page=0"

#EXTINF:-1,Kino TV
plugin://plugin.video.pgobox/?name=KINO+TV&moviescount=0&url=3349&movie=True&mode=playtvs&page=0"

#EXTINF:-1,AXN
plugin://plugin.video.pgobox/?name=AXN+HD&moviescount=0&url=3741&movie=True&mode=playtvs&page=0"

#EXTINF:-1,AXN Black
plugin://plugin.video.pgobox/?name=AXN+BLACK+SD&moviescount=0&url=4749&movie=True&mode=playtvs&page=0"

#EXTINF:-1,AXN White
plugin://plugin.video.pgobox/?name=AXN+WHITE+SD&moviescount=0&url=5060&movie=True&mode=playtvs&page=0"

#EXTINF:-1,13 Ulica
plugin://plugin.video.pgobox/?name=13+ULICA&moviescount=0&url=11383&movie=True&mode=playtvs&page=0"

#EXTINF:-1,SCI FI
plugin://plugin.video.pgobox/?name=SCIFI+UNIVERSAL&moviescount=0&url=11305&movie=True&mode=playtvs&page=0"

#EXTINF:-1,HBO
plugin://plugin.video.pgobox/?name=HBO+HD&moviescount=0&url=14625&movie=True&mode=playtvs&page=0"

#EXTINF:-1,HBO 2
plugin://plugin.video.pgobox/?name=HBO+2+HD&moviescount=0&url=14626&movie=True&mode=playtvs&page=0"

#EXTINF:-1,HBO 3
plugin://plugin.video.pgobox/?name=HBO+3+HD&moviescount=0&url=14627&movie=True&mode=playtvs&page=0"

#EXTINF:-1,Nick Jr.
plugin://plugin.video.pgobox/?name=NICK+JR&moviescount=0&url=10250&movie=True&mode=playtvs&page=0"

#EXTINF:-1,Nicktoons
plugin://plugin.video.pgobox/?name=NICKTOONS&moviescount=0&url=10251&movie=True&mode=playtvs&page=0"

#EXTINF:-1,Cartoon Network
plugin://plugin.video.pgobox/?name=CARTOON+NETWORK+HD&moviescount=0&url=11395&movie=True&mode=playtvs&page=0"

#EXTINF:-1,Boomerang
plugin://plugin.video.pgobox/?name=BOOMERANG+HD&moviescount=0&url=11322&movie=True&mode=playtvs&page=0"

#EXTINF:-1,BBC CBeebies
plugin://plugin.video.pgobox/?name=BBC+CBEEBIES&moviescount=0&url=13334&movie=True&mode=playtvs&page=0"

#EXTINF:-1,Disney Channel
plugin://plugin.video.pgobox/?name=DISNEY+CHANNEL&moviescount=0&url=10903&movie=True&mode=playtvs&page=0"

#EXTINF:-1,Disney Junior
plugin://plugin.video.pgobox/?name=DISNEY+XD&moviescount=0&url=11384&movie=True&mode=playtvs&page=0"

#EXTINF:-1,Polsat Viasat History
plugin://plugin.video.pgobox/?name=VIASAT+HISTORY+HD&moviescount=0&url=6013&movie=True&mode=playtvs&page=0"

#EXTINF:-1,ID
plugin://plugin.video.pgobox/?name=ID+HD&moviescount=0&url=11375&movie=True&mode=playtvs&page=0"


Podziękowali: p3t3n3t
Odpowiedz
#28
Mam już wszystkie. Nie chciało mi się usuwać tych miniatur jpg
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: lolo99, macioo


Załączone pliki
polsat.box.txt
Rodzaj pliku: .txt
Ilośc pobrań: 520
Rozmiar: 30.14 KB
Odpowiedz
#29
Odpowiedz
#30
(16-11-2021, 07:06 PM)Diseant napisał(a): jeśli chcesz mieć pobierane ikony oraz program TV w IPTV Simple Client...

Musisz...
Chyba  że korzystasz z m-TVGuide, wtedy nic nie musisz. Wrzuciłam tę listę i mam wszystkie kanały i loga.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości