Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool KM7 - brak opcji przyznawania uprawnień
#1
Cześć
Nie wiem kompletnie gdzie zadać to pytanie, więc proszę nie krzyczeć Wink
Kupiłam boxa Mecool KM7 na Banggood, nie można go chyba zwrócić.
Problem polega na tym, że ten model nie ma w ustawieniach przyznawania uprawnień pobranym aplikacjom lub jest to jakoś zablokowane. 
Po prostu pobranych aplikacji nie ma na tamtej liście.

Chciałam pobrać Netflixa przez Aptoide, ale żeby pobrać aptoide, to trzeba przyznać uprawnienia przeglądarce, a ja jej tam nie mam doo odhaczenia.

Ktoś mógłby mi pomóc czy wydałam 300 złotych bez sensu?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(18-11-2021, 06:59 PM)Madlen napisał(a): czy wydałam 300 złotych bez sensu?

Abstrahując, od tego totalnego bez sensu [Obrazek: e020.gif], klasyczny Android 11...ustawienia systemu Android => ustawienia urządzenia => bezpieczeństwo i ograniczenia => nieznane źródła => zezwalaj => po kliknięciu powinna rozwinąć się lista zainstalowanych aplikacji, którym nadajemy takie uprawnienie => w dużym skrócie myślowym, każdorazowo kropka po prawej stronie, czy jakoś tak [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#3
(18-11-2021, 07:11 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(18-11-2021, 06:59 PM)Madlen napisał(a): czy wydałam 300 złotych bez sensu?

Abstrahując, od tego totalnego bez sensu [Obrazek: e020.gif], klasyczny Android 11...ustawienia systemu Android => ustawienia urządzenia => bezpieczeństwo i ograniczenia => nieznane źródła => zezwalaj => po kliknięciu powinna rozwinąć się lista zainstalowanych aplikacji, którym nadajemy takie uprawnienie => w dużym skrócie myślowym, każdorazowo kropka po prawej stronie, czy jakoś tak [Obrazek: k045.gif]
Rzecz w  tym, że właśnie nie ma żadnych pobranych aplikacji tam Wink
Odpowiedz
#4
(18-11-2021, 07:20 PM)Madlen napisał(a): Rzecz w  tym, że właśnie nie ma żadnych pobranych aplikacji tam Wink

Do luźnego pobierania/instalacji aplikacja Downloader via Google Play, po instalacji nadać tej aplikacji uprawnienia jak napisano powyżej...tak na marginesie trzeba mieć fantazję aby wydać tyle kasy na sprzęt który się "nie nadaje" bez certyfikacji do Netflixa, szkoda wzrok katować [Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz
#5
(18-11-2021, 07:26 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(18-11-2021, 07:20 PM)Madlen napisał(a): Rzecz w  tym, że właśnie nie ma żadnych pobranych aplikacji tam Wink

Do luźnego pobierania/instalacji aplikacja Downloader via Google Play, po instalacji nadać tej aplikacji uprawnienia jak napisano powyżej...tak na marginesie trzeba mieć fantazję aby wydać tyle kasy na sprzęt który się "nie nadaje" bez certyfikacji do Netflixa, szkoda wzrok katować [Obrazek: g075.gif]

Downloadera też nie można pobrać bo KM7 go nie obsługuje Wink Uprawnień i  tak bym nadać nie mogła, bo nie mam żadnej pobranej apki na liście. Czy można APTOIDE lub Netflixa zgrać z dysku?
Odpowiedz
#6
(18-11-2021, 08:06 PM)Madlen napisał(a): Czy można APTOIDE lub Netflixa zgrać z dysku?

Jak ten wynalazek potrafi obsłużyć/odczytać pliki z pendriva, to raczej tak, x-plore lub inny menadżer plików, alleluja i do przodu [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości