Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm na zgemma h9s se
#1
Mam zgemma h9s se openatv 6.4 Kodi zainstalowany z systemu podczas próby instalacji fanfilm wyskakuje mi błąd filed to install a dependence
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Kodi 18? Nie ma już wsparcia dla tej wersji, ostatnia dla k18 wyszła w marcu i pewnie nie wiele tam działa, i na pewno nikt już tego nie będzie naprawiał - wtyczka poszła mocno do przodu i nikt się nie będzie bawił w archeologię.
Możesz pokazać logi - ale to pewnie nie wiele da.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Do zgemma h9s są sofy na których dział fanfilm ale nie chcę ryzykować uszkodzenia dekoder bo nie wiem czy pójdzie na zgemma h9s se

[Obrazek: ZuwnvOUl.jpg]
Tak jak widać na zdjęciu jest działające na h9s ale nie chcę ryzykować u siebie musi być jakieś rozwiązanie
Odpowiedz
#4
Taak, strasznie ryzykujesz instalując dodatkowy soft w multiboocie w którym jest jeszcze miejsce zainstalować dodatkowo osobne 3 systemy.

Kodi na tunery to nie to samo Kodi co na Android iczy komputer, większość programów po prostu nie działa.
Odpowiedz
#5
No to jak nie chcesz ryzykować, to jedyna szansą jest zakup 3-4 tych dekoderów, przekazanie ich developerom fanfilm i opłacenie ich urlopów bezpłatnych w pracy co by mogki się podjąć przerobienia wtyczki na sprzęt z dość ułomnym kodi.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
(19-11-2021, 09:59 PM)Ktosi napisał(a): Taak, strasznie ryzykujesz instalując dodatkowy soft w multiboocie w którym jest jeszcze miejsce zainstalować dodatkowo osobne  3 systemy.

Kodi na tunery to nie to samo Kodi co na Android iczy komputer, większość programów po prostu nie działa.
 No tylko ten soft jest dla zgemma h9s i nie idzie na moim sprzęcie
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości