Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaproszenie do new.plusx
#21
Cześć. Również poszukuję zaproszenia do rejestracji new.plusx.tv. Jeśli ktoś ma wolne to poproszę. Z góry dzięki.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
REKLAMA:



#22
Jak ktoś chce konto, to proszę o wiadomość na priv (obecnie nie ma zaproszeń).

W wiadomości proszę o podanie proponowanego loginu, a w przypadku jego braku, będzie użyty login z forum (o ile będzie dostępny). Proszę nie podawać swojego adresu e-mail czy danych osobowych.

Założenie konta dla osób o stażu poniżej 14 dni - 10 zł / 4 eur.

Uwaga. Nie doładowuje konta i nie pośredniczę w tym. Każdy musi o to zadbać już we własnym zakresie. Należy też pamiętać o zmianie hasła na własne (i to obowiązkowo).

Uwaga 2. Podanie adresu e-mail spowoduje odrzucenie prośby o konto.

EDIT: PlusX wyłączył możliwość dodawania nowych kont. Oferta jest tymczasowo zawieszona.

Podziękowali: wioletkaaa, AlivePlum
1
#23
(27-05-2022, 06:51 PM)pcela napisał(a): Jak już pisałem wcześniej. Jak ktoś chce konto, to proszę o wiadomość na priv.

W wiadomości proszę o podanie proponowanego loginu, a w przypadku jego braku, będzie użyty login z forum (o ile będzie dostępny). Proszę nie podawać swojego adresu e-mail czy danych osobowych.

Uwaga. Nie doładowuje konta i nie pośredniczę w tym. Każdy musi o to zadbać już we własnym zakresie. Należy też pamiętać o zmianie hasła na własne
#24
Do wszystkich którzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem (a zwłaszcza świeżynek które walą w myszkę na oślep). Za kolejne zaczepianie administratorów na pw z prośbą o założenie konta będzie od razu szedł ban. Poczytajcie ten wątek (ma aż 3 strony) i zastosujcie się do tego co piszą osoby które zakładają zaproszenia.
I nie - ja nie rozsyłam zaproszeń. Nigdy nie rozsyłałem i nigdy nie będę. Czytajcie do .... ze zrozumieniem.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#25
I już pierwszy ban poleciał. Jakim trzeba być analfabetą żeby po powyższym poście dalej do mnie żebrać o zaproszenia.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#26
Niestety z czytaniem ze zrozumieniem jest duży problem (a to rodzaj analfabetyzmu). Zwyczajnie społeczeństwo nam głupieje i tyle.
REKLAMA:



#27
No współczuję ci - podejrzewam jak genialne PW musisz dostawać jak się już przedrą prze całość tego wątku...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#28
I kolejne bany poszły. Nauczycie się czytać albo będzie zabawa w kotka i myszkę. Ja nie rozdaje zaproszeń.

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#29
Ile kosztuje miesięcznie lista od tego operatora? Interesują mnie wszystkie polskie kanały. Archiwum wiem że jest na 5 dni. Jakie są obecnie możliwe formy płatności?czy trzeba na start doładować konto tak jak np w teleelevidenie za 9 euro.?
#30
(01-10-2022, 12:55 PM)woland357 napisał(a): Ile kosztuje miesięcznie lista od tego operatora? Interesują mnie wszystkie polskie kanały. Archiwum wiem że jest na 5 dni. Jakie są obecnie możliwe formy płatności?czy trzeba na start doładować konto tak jak np w teleelevidenie za 9 euro.?
Pakiet na jeden ekran 4,8e i masz w sumie to samo co na teleelevidenie, tylko że na plusx łatwiejsza opcja płacenia i wydaje mi się że jest bardziej wydajne nie tnie się jak teleelevidenie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości