Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaproszenie do new.plusx
#41
Nie ma testów....a po za tym nic lepszego nie znajdziesz
REKLAMA:



#42
Nie ma zaproszeń na plusx, jak i możliwość dodawania nowych kont została wyłączona
#43
(22-10-2022, 12:13 PM)RebA napisał(a): Nie ma zaproszeń na plusx, jak i możliwość dodawania nowych kont została wyłączona
Czyli nie ma szans na założenie teraz konta?
#44
(30-10-2022, 09:44 AM)tom601 napisał(a): Czyli nie ma szans na założenie teraz konta?

Nie ma [Obrazek: k050.gif]


[Obrazek: UCMDio6l.jpg]
#45
Jaka jest najlepsza alternatywa dla plusx?
#46
(31-10-2022, 09:29 AM)tom601 napisał(a): Jaka jest najlepsza alternatywa dla plusx?
moge ci sprzedac liste, o szczegoly zapraszam na pw
REKLAMA:



#47
Czy tylko ja mam wrazenie, ze te "zaproszenia" zamykanie, otwieranie rejestracji jest po to by wzbudzic w potencjalnych klientach wrazenie jakiejs elitarnosci i ze oplaca sie zaplacic im ekstra? Przeciez ten biznes jest dosyc latwo skalowalny a im wiecej uzytkownikow tym tansze utrzymanie serwerow itd w przeliczeniu na uzytkownika.
#48
(31-10-2022, 02:03 PM)michaelred napisał(a): Czy tylko ja mam wrazenie, ze te "zaproszenia" zamykanie, otwieranie rejestracji jest po to by wzbudzic w potencjalnych klientach wrazenie jakiejs elitarnosci i ze oplaca sie zaplacic im ekstra? Przeciez ten biznes jest dosyc latwo skalowalny a im wiecej uzytkownikow tym tansze utrzymanie serwerow itd w przeliczeniu na uzytkownika.
Te otwieranie zamykanie to na teleelevidenie, bo gościu ma trochę z głową o banuje ludzia listy iptv, ludzie uciekają a ten ciągle otwiera/zamyka aby znów łapać ludzi i banować listy i tak w kółko zabawa trwa, ale wiadomo jedna lista jeden tv
#49
Jest szansa aby dostać plusx gdzieś indziej...znacie jakiegoś sprzedawcę. Dzięki za odpowiedź
#50
Mogę odsprzedać kilka kont na plusx


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości