Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nagrywanie i napisy
#1
czy jest wtyczka ktora nagrywa to co ogladam ? np. hdseans czy dowolny inny ? sa jakieś wtyczki do pobierania napisów bo ta ktora mam nie bardzo sobie daje rade, mam jeszcze qnapi ale nie ma możliwośćci szukania nerecznic
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nagrywać nie ale możesz pobierać filmy i seriale wtyczką FanFilm. A do napisów najlepszy jest NapiProjekt Katalog z naszego repozytorium.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Dodatkowo, do napisów, opensubtitles i napisy 24, wszystkie do zainstalowania z repo Kodi. Ten pierwszy wymaga loginu i hasła, warto zarejestrować się na By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..


--
Pozdrawiam
Piotr W.
Odpowiedz
#4
to mam i jest mi znane ale chodzi mi o nagrywanie myślałem ze moze jest jakas wtyczka
Odpowiedz
#5
(20-11-2021, 01:45 AM)Marek napisał(a): to mam i jest mi znane ale chodzi mi o nagrywanie myślałem ze moze jest jakas wtyczka
Po co nagrywać jak możesz zapisać na dysku? Nagrywanie to nic innego jak zapis na nośniku, na jedno wychodzi.

--
Pozdrawiam
Piotr W.
Odpowiedz
#6
(20-11-2021, 08:44 AM)Piotr.W napisał(a):
(20-11-2021, 01:45 AM)Marek napisał(a): to mam i jest mi znane ale chodzi mi o nagrywanie myślałem ze moze jest jakas wtyczka
Po co nagrywać jak możesz zapisać na dysku? Nagrywanie to nic innego jak zapis na nośniku, na jedno wychodzi.

--
Pozdrawiam
Piotr W.
nie wiem jak zapisac na dysku np. hdseans
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
W ustawieniach wtyczki, np FanFilm (która wyszukuje też na hdseans) masz zakładkę "pobieranie". Jak już tam ustawisz, to po wyszukaniu źródła, w menu podręcznym źródła masz opcje "pobierz".

--
Pozdrawiam
Piotr W.
Odpowiedz
#8
Jeszcze co do napisów, zauważyłem, że Kodi nie odtwarza tych w formacie txt. Szukałem w ustawieniach, na forach i nie znalazłem rozwiązania na automatyczną konwersję w locie. Problem na 2 urządzeniach, więc chyba Kodi tak ma.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości