Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nokia Android TV Streaming Box 8000
#1
Cześć!
Znalazłem na forum wpisy chwalące tego boxa. Nie chcę odkopywać wątku a mam 2 pytania:
1. Czy CE ruszy z karty pamięci? Box jest certyfikowany, więc mam wątpliwości a zależałoby mi na korzystaniu nie tylko z Androida.
2. Który dtb będzie najlepszy? Pobawiłem się trochę starszym urządzeniem, z S905, i dobór pliku po parametrach urządzenia nie okazał się niestety oczywisty Smile Jeśli ktoś miał doświadczenie z tym boxem, to będę wdzięczny za info.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie ma szans - certyfikowany.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
(03-12-2021, 02:23 PM)IronMan napisał(a):  Z Mi Boxem pewnie to samo? Bo to mój wybór nr 2.

Bóg Cię broń przed tym szrotem...zadziwiające że nie CANAL+ BOX 4K [Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz
#5
Nokia niby fajny box ale z tego co wygooglowałem przez rok na rynku dostał tylko jedną aktualizację, nie wróży to zbyt dobrze i pewnie nie ma szansa na nowego Androida v12
Odpowiedz
#6
(03-12-2021, 03:01 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(03-12-2021, 02:23 PM)IronMan napisał(a):  Z Mi Boxem pewnie to samo? Bo to mój wybór nr 2.

Bóg Cię broń przed tym szrotem...zadziwiające że nie CANAL+ BOX 4K [Obrazek: g075.gif]

To ma służyć wszystkim domownikom, więc musi być proste w obsłudze (bez konieczności podłączana klawiatury/myszki) i bez "a u Agaty jest inaczej i ja chcę tak samo" Smile Wierz mi, doświadczenie z kompem na linuxie, gdzie np. mimo wywalenia internetu przez dostawcę i tak było "to przez tego twojego linuxa" odebrało mi chęć przekonywania Smile Założenie było: dla mnie CE, dla reszty ATV z obsługą Netflixa i Amazon Prime (odpalanie podpisanym przyciskiem pilota - duży plus). Wychodzi, że będę musiał siedzieć na KODI pod Androidem. No chyba, że jest jakieś legitne pudełko, które jednak idzie zmusić do odpalenia CE z karty pamięci i ma ATV z Amazonem i Netflixem (które nie zdechną po aktualizacji apki za miesiąc, dwa, pięć, bo nie ma certyfikatu).
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(04-12-2021, 10:22 AM)IronMan napisał(a): No chyba, że jest jakieś legitne pudełko, które jednak idzie zmusić do odpalenia CE z karty pamięci i ma ATV z Amazonem i Netflixem (które nie zdechną po aktualizacji apki za miesiąc, dwa, pięć, bo nie ma certyfikatu).

Ty nie rozumiesz, o jakim BOX-ie się pisało do Ciebie?
Odpowiedz
#8
(04-12-2021, 10:33 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(04-12-2021, 10:22 AM)IronMan napisał(a): No chyba, że jest jakieś legitne pudełko, które jednak idzie zmusić do odpalenia CE z karty pamięci i ma ATV z Amazonem i Netflixem (które nie zdechną po aktualizacji apki za miesiąc, dwa, pięć, bo nie ma certyfikatu).

Ty nie rozumiesz, o jakim BOX-ie się pisało do Ciebie?
A umiesz napisać coś konstruktywnego? Nie chcesz pomóc, to nie.
Odpowiedz
#9
(04-12-2021, 12:44 PM)IronMan napisał(a): A umiesz napisać coś konstruktywnego? 

Przecież już napisałem, 3/4 ostatnich wpisów na forum odnosi się do tego urządzenia [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#10
(04-12-2021, 12:59 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(04-12-2021, 12:44 PM)IronMan napisał(a): A umiesz napisać coś konstruktywnego? 

Przecież już napisałem, 3/4 ostatnich wpisów na forum odnosi się do tego urządzenia [Obrazek: k045.gif]
Napisz pliz pełnym zdaniem Smile Czy "zadziwiające że nie CANAL+ BOX 4K" to była ironia czy propozycja? Brałem tego boxa pod uwagę wcześniej, jako numer 1, ale AFAIK na tym boxie Amazon Prime działa tylko po zainstalowaniu z .apk, co oznacza że w każdej chwili może przestać działać a zabawy z tabletową wersją mnie nie interesują (z podanych powodów). Do tego wtyczka KODI, którą sprawdzałem, nie obsługiwała dźwięku z polską ścieżką. Czyli ten box _raczej_ odpada, a przynajmniej spada na dalszą pozycję.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości