Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Napisy *.txt - problem
#1
Prośba o pomóc, przekopałem już wszystkie ustawienia Kodi i nie znalazłem rozwiązania, mianowicie Kodi nie wyświetla mi napisów w formacie tekstowym *.txt.
Z tego co pamiętam, choć minęło już trochę czasu, to poprzednik Matrixa nie miał z tym problemów.
Ktoś spotkał się z tym problemem i ma rozwiązanie?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Powinno działać chyba że masz jakieś w złym formacie zapisane.
Zastosuj srt czy tez sprawdź inne formaty. Zwykle pobieram napisy na kompie przez napiprojekt i działają.
Odpowiedz
#3
SRT działają, ale txt niestety nie.
Niezależnie czy to z Napiprojekt, Opensubtitles czy też innego serwisu.
Po prostu wygląda tak jakby nie obsługiwał formatu tekstowego.
Odpowiedz
#4
(10-12-2021, 09:43 PM)Piotr.W napisał(a): SRT działają, ale txt niestety nie.
Niezależnie czy to z Napiprojekt, Opensubtitles czy też innego serwisu.
Po prostu wygląda tak jakby nie obsługiwał formatu tekstowego.
Na jakim sprzęcie masz to Kodi?
Odpowiedz
#5
Windows, ale na androidzie mam tą samą sytuację.
Odpowiedz
#6
(11-12-2021, 08:56 AM)Piotr.W napisał(a): Windows, ale na androidzie mam tą samą sytuację.
daj linka do tych napisów bo to dziwny temat - nigdy nie miałem problemów z txt w kodim...
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Np. serial "Invasion" z tego roku, na Opensubtitles.org są napisy txt.
Wczytuję za pomocą menadżera napisów odtwarzacza, pojawiają się w menadżerze napisów jako aktywne, ale nie wyświetlają w odtwarzaczu.
Wymyśliłem, że może to problem z pozycjonowaniem i renderują się poza ekrenem roboczym odtwarzacza. Ale zmiana pozycji napisów też nic nie daje.
Dzieje się tak niezależnie od wtyczki przez którą streemuje.

A... Przeszukałem internet zanim zadałem tu pytanie.

Ps. W podanym przykładzie chodzi o ten serial: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
To serial Apple w pełnej wersji ma własne ,polskie napisy.
Odpowiedz
#9
Wiem, że ma, to tylko przykład zobrazowania sytuacji, bo ma też zewnętrzne na np. Opensubtitles które są w formacie txt.
Odpowiedz
#10
(11-12-2021, 05:23 PM)somer napisał(a): To serial Apple w pełnej wersji ma własne ,polskie napisy.
A widzisz, ma napisy pl powiadasz, to zapodaj linka do wtyczki kodi apple, bo za chiny ludowe jej nie potrafię odszukać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości