Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SPRZEDAM] X Max 96 plus 4/64
#1
Thumbs Up 
Witam. Mam na sprzeda boxa z wykonanym chłodzeniem wraz z podstawką z wentylatorem. Reszta widoczna na zdjęciu. Cena to 160zl.
[Obrazek: jPQn4KC.jpg]
[Obrazek: LAGFJTn.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
I ten box powinien tak od razu wychodzić z fabryki! Smile Wada konstrukcyjna, procesor od spodu grzejący całą płytę. Z gówno radiatorem z blaszki. Wszystko zamknięte w szczelnej obudowie.
Ten wentylator czasem nie jest za głośny?
Odpowiedz
#3
Ale ta cena :-) .... i tak naprawdę jego możliwości audio wideo są porównywalne do "mercedesa" : odroid n2+
Odpowiedz
#4
To jest moje rozwiązanie pasywne w savio pla, Jeden chu.... identyczne boxy Wink
T 61 stopni 

[Obrazek: XbxqlqOl.jpg]
Odpowiedz
#5
Ja mam trochę bardziej estetyczne rozwiązanie :-) ... a ta nakrętka to robi za ? koronę :-) raczej docisk radiatora
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ps. moim zdaniem nie ma co się zagłębiać w metody mod-u radiatora do tych box-ów ... grunt że działają i cenowo
jest naprawdę OK w porównaniu do preferowanych i wspieranych przez CE box-ów np wspomnianego odroid n2+
ale to tylko moja subiektywna ocena.
Odpowiedz
#6
Ja wiem i większość tu obecnych wie że box jest naprawdę ok. Przyznaję Ci rację. Tak bym go nie używał jaki i @Tomek  I On go przerobił Smile
A ta nakrętka jest nasadką  32 na grzechotkę 1/2 . Każdy mechanik by się obraził na Ciebie  Tongue Wiesz że żarcik  Big Grin
Ona tylko dociska radiator do procka. To miałem pod ręką. Małe i ciężkie.
Radiator jest wydarty z starego laptopa . Wycięta reszta.
Ps. Przyznam Twój box wygląda zacnie. Nie to co mój wstyd pokazać
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(25-12-2021, 12:35 PM)sky02 napisał(a): Ten wentylator czasem nie jest za głośny?
 Nie. Wentylator jest cichy i w miarę możliwości jest czyszczony.
Odpowiedz
#8
Update! Wink.150zl i pokrywam paczkomat !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości