Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z NC + GO
#1
Witam szanowne koleżeństwo  Wink
z kodi korzystam już kilka lat a od ok roku z wtyczką NC+GO, cały sezon letni oglądałem w ten sposób tv w domku letniskowym na działce na kilku urządzeniach z androidem i windows. Pokilku miesiącach (i kupnie nowego laptopa) zainstalowałem kodi na nowym lapku (win 10) i pojawił się problem :
Po włączeniu kodi z wtyczką z githuba wybieram kanał i mogę bez problemów oglądać ale przy próbie przełączenia na jakikolwiek inny kanał pojawia się monit : Błąd NC plus GO ...... , po wyłączeniu Kodi i ponownym włączeniu logowanie OK znów mogę włączyć jakikolwiek kanał, oglądać ale po wyłączeniu go i próbie wyboru innego kanału : Błąd NC plus GO .... . 
Sprawdzone na Kodi 18 i 19 na windowsie i androidzie (samsung s20 )
Proszę o pomoc  Huh
Piotr
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
A czasem aplikacja nc+go nie miała przestać istnieć w listopadzie?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Ja cię zrozumiałem że działa ci dziś tylko pierwszy kanał, po prostu się dziwię że w ogóle działa na+go skoro ta usługa miała zniknąć..

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#5
Nawet jeśli to błąd wtyczki to nikomu nie chce poprawiać tego co w każdej chwili zostanie całkiem wyłączone. Poza tym by poprawić to trzeba mieć raczej dostęp do usługi. Tongue
Nie ma już supportu, nie ma poprawek i aktualizacji całkowitej dla serwisu NC+GO, nie działa dodawanie urządzeń. Jako usługa już nie istnieje w ofercie.

Usługę wyłącza sie etapowo i jeszcze niektórzy mają dostęp do serwisu głownie jeśli mają w abonamencie zapewnioną na określony okres dostęp.
Jedyne co zadziała to tylko przejście na Canal+ Online.
Odpowiedz
#6
Napiszę tak: "u mnie działa" ta wtyczka android kodi 19.3 [Obrazek: kqTNas6l.png]
A tu kilka zrzutów[Obrazek: tyfHhM0l.jpg][Obrazek: mru79MVl.png][Obrazek: xARsfsGl.png]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(27-12-2021, 05:03 PM)Ktosi napisał(a): ......
Jedyne co zadziała  to tylko przejście na Canal+ Online.

Zgodnie z zaleceniem przeszedłem na Canal plus dodatkiem z repo blomqvist --- tragedia : obraz 640 i naa dodatek tnie. prędkość internetu - kablówka ok 70mb/ps sprzęt nowy i szybki  Blush. po przełączeniu na wyższą rozdzielczość wiesza obraz.  Huh

pozdrawiam Piotr
Odpowiedz
#8
(28-12-2021, 05:13 PM)Pitt_M napisał(a):  repo blomqvist --- tragedia : obraz 640

Wejdź na github autora, zagadnienie jakości obrazu kanałów TV przerabiane x razy, tutaj na forum również się przewija... ale filmy FHD.
Odpowiedz
#9
(28-12-2021, 06:18 PM)Łonogrzmot napisał(a): Wejdź na github autora, ......

Byłem, zwiedziłem ale nic mądrego nie znalazłem, jedynie najnowszy plugin.video.canalplusvod.1.7.4.9_v3 ale problem jakości pozostał  Sad.
Dzięki za pomoc i zainteresowanie tematem
Pozdrawiam Piotr
Odpowiedz
#10
(29-12-2021, 11:48 AM)Pitt_M napisał(a): Byłem, zwiedziłem ale nic mądrego nie znalazłem, jedynie najnowszy plugin.video.canalplusvod.1.7.4.9_v3 ale problem jakości pozostał  Sad.

Komentarze, komentarze tam jest zagadnienie jakości rozebrane na czynniki pierwsze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości