Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Web Video Caster 5.5.1 na Androida.
#1
Web Video Caster umożliwia oglądanie w telewizji filmów wideo z ulubionych witryn internetowych, w tym filmów, zapisuje sie też historia wideo. Może być zainstalowany na każdym Androidzie (aplikacja Web Video Caster 5.5.1 wymaga Androida 4.1 i nowszego). Jest możliwość instalacji aplikacji Web Video Caster 5.5.1 bezpośrednio na telewizorach z Androidem, ale do wyświetlania filmów należy użyć zewnęrznego odtwarzacza wideo np. MX Player lub GOM Player. Można też przesyłać filmy smartfonem po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie.
Aplikacja Web Video Caster 5.5.1 jest do pobrania w sklepie Google Play oraz są dostępne pliki APK w internecie.


Nadchodzi Nowy 2022 Rok.
Życzę wszystkim Forumowiczom by był szczęśliwy, lepszy od starego.
Dużo, dużo zdrowia! Wszelkiej pomyślności, uśmiechu na twarzy i spełnienia marzeń... Wszystkiego dobrego!
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Uwaga!
Jak wspomniałem aplikację Web Video Caster 5.5.1 można zainstalować na każdym Androidzie, ale okazało się, że stwarza pewne problemy, ponieważ następuje integracja przegladarki z Web Video Caster 5.5.1 z systemem sprzętu. Powodując tym samym zakłócenia audio w przegladarce Amaze Browser (obie apki zainstalowane z plików APK). Nie wiem czy tak jest na każdym Androidzie, problem zauważyłem na Xiaomi Mi Box.
Niestety ta fajna apka Web Video Caster może  zawiesza Androida...  Do tego nie działa przeglądarka Amaze Browser.

Wszystkiego dobrego w Nowym 2022 Roku!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości