Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KODI 19.3] PlayerPLmb i problem z buferowaniem
#12
(14-01-2022, 09:00 PM)Diseant napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Powyższe rozwiązanie nie dało nic tak samo na moim urządzeniu.


BTW. Czy ktoś sobie poradził z throttlingiem na s905x3? Precyzując na układach z serii x96 Air (SAVIO TB-S01 = x96 Air; nawet na płycie boxa widnieje dumnie napis x96 Smile ). Zauważalny throttling przy 75 stopniach na CPU. Już zmieniłem chłodzenie z mostka północnego z płyty MSI (gwarancja papa) jak i narobiłem wentylację (to seryjne chłodzenie to jakaś dziejowa porażka) lecz zastanawiam się nad  umieszczeniem radiatora z jakiegoś starego zalegającego u mnie GPU. Jutro jadę po pastę termoprzewodzącą i będę kombinował dalej ale i tak zbiłem temperatury już o parę stopni Smile Jak tak patrzę na temat na portalu CoreELEC to ładne druciarstwa ludy robią ale działa. A jak działa a jest głupie to nie jest głupie.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Działa działa - na tym boxie można spokojnie działać, jedynie po poprawie chłodzenia. JA jeszcze dodatkowo ustawiałem procka na ondemand - co też skutkowało spadkiem temperatury
Tu masz moje rozwiązanie:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Procek - pasta - radiator od starego Raspberry - gumeczka która była chyba oryginalnie i dociśnięcie mocno. Dodatkowo - dziurki w obudowie od spodu + podstawka z klocków lego coby był prześwit powietrza
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [KODI 19.3] PlayerPLmb i problem z buferowaniem - przez Tomek - 14-01-2022, 09:20 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości