Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyszczególnienie poprawnych nazw kanałów
#1
Nieaktualne. Zapisałem sobie xml i w notatniku całkiem ok to wygląda.

Witam
Po pierwsze - dzięki za wspaniałą robotę.
Po drugie - ja "po prośbie".
Robię sobie swoje własne listy m3u i napotykam na problem w postaci nazywania kanałów dokładnie tak jak występują ich nazwy w EPG.
Czy jest zatem możliwe by opublikowana została lista nazw kanałów telewizyjnych i radiowych tak jak zostały one wyszczególnione w EPG?
Teoretycznie mogę robić to "na piechotę" wyszukując ale może jest jakiś alfabetyczny wykaz czy coś podobnego?
Albo łatwy sposób?
Z góry dzięki i pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Ale wystarczy edytować epg . Wypakuj By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. edytuj w notepad++ i najlepiej przemianuj na nazwę <channel id="tuuu"> Jest jeszcze funkcja lornetki Szukaj itd ... Wszystko proste.Taka lista na podstawie channel id będzie widziana w każdej apk . Jest jeszcze name <display-name lang="pl"> ale tu nazwy muszą być 1 do 1
Odpowiedz
#3
Ciekawe co z to za lista że nie pasuje ani jedna nazwa.
Odpowiedz
#4
@cvxcvx Myślę, że tu Twój Skrypt Sortowania byłby bardzo pomocny Smile
Odpowiedz
#5
Już napisał że nie aktualne, widać sobie poradził. Ale i tak mnie ciekawi co to za lista że żadna nazwa nie pasowała.
Odpowiedz
#6
Stawiam na [PL] bo i takie widziałem. A Pan jest strasznie tajemniczy zero konkretów.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odnośnie nazw w listach wiem jedno, że co lista to inne nazwy. Widziałem z [ ] i () i | na początku nazwy, na końcu nazwy. dużymi podane, małymi. I z tej kombinacji wychodzi już że 20 różnych nazw dla jednego kanału. Póki co skrypt sobie radzi. Chodź czasem coś się trafi wymyślnego że nie pyknie.
Odpowiedz
#8
Nie wiem jaką logikę ma Twój skrypt, ale nie raz dupe uratował. Ja w epg nie mam takiej możliwości nawet fantazji jak można nazwać kanał. Zresztą epg rozrosło by się sporo jak bym pakował każdą nazwę do niego. Słabe sprzęty już z takim molochem by sobie nie poradziły. Pilnuję te 55 max Wink
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
W sumie to tylko usuwanie i podmiana danych. Raz zrobiłem z tych popularnych przedrostków i dodatków w nazwach listę z różnymi kombinacjami nazw. Wyszło mi ok 26 000 nazw...
Odpowiedz
#10
No pięknie 26000 nazw. To pomyśl jak by wyglądał WebGrab++.config.xml Jak już mam 3404 indeksów w notepad++ '
Dnia by nie starczyło na generowanie Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości