Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logi z kodi
#1
Hej, 
Czy mógłby ktoś pomóc mi zinterpretować poniższe logi?
Pozdrawiam, Adam

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
REKLAMA:



#2
Jak dla mnie, to to jest czysty log, zrobiony bez wywołania jakiegokolwiek problemu. Mimo mojej sugestii nie opisałeś też z jakiego powodu szukasz pomocy (co Ci nie działa i tak dalej). Co prawda nie czytam logów tak dobrze jakbym chciał, więc może ktoś inny znajdzie w nim "coś". I nie zakładaj co chwilę nowego tematu, zapytałeś, to kontynuuj w jednym, bo traci sens rozmowa.
#3
Nic nie działa.
#4
Zgodnie z poradnikiem By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. log powinien być zrobiony po wystąpieniu błędu, czyli obrazowo: uruchamiasz kodi, instalujesz np wtyczkę fanfilm według tego poradnika By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i w chwili kiedy się pojawi błąd/problem robisz log- wszystko jest opisane w poradniku. W tym Twoim nie ma śladu po jakimkolwiek działaniu/próbie działania.
#5
(20-01-2022, 12:05 PM)AdamJ napisał(a): Nic nie działa.
A co ma ci działać - nie masz żadnej wtcyzki do filmów/muzyki/radia zainstalowanej - to czyste kodi. Więc działa jak czyste kodi. Patrząc na logi - wszystko działa.

Coś się obawiam że mamy tu do czynienia z przypadkiem - zainstalowałem kodi i nie mam filmów w 4k za free ani telewizji z bangladeszu...
Proponuję wpierw poczytać czym jest kodi i jak działa - poradników bez liku na stronie głównej.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#6
Żadne repozytorium- mam Android TV
REKLAMA:



#7
[Obrazek: s018.gif] [Obrazek: s018.gif]
#8
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#9
Żadne repozytorium nie działa mi pomimo że robiłem zgodnie z Jeśli uzyskam pomoc to może wylądować wszędzie
#10
(20-01-2022, 06:58 PM)AdamJ napisał(a): Żadne repozytorium nie działa mi pomimo że robiłem zgodnie z

Zgodnie z czym?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości