Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi TV Stick 4K
#11
(31-01-2022, 11:10 AM)farben napisał(a): w Fire  Sticku 4K Max nie ma tego problemu diagnostyka poprawnie wykrywa urządzenie jako 4K i są dostępne treści w 4K.

Oczywiście w moim Fire 4K Max wszystko się zgadza...

[Obrazek: 4Q5Zz82l.jpg]

...oprócz tego iż mój "plan taryfowy" w player, wykupiony na lata za złotówkę nie zawiera treści 4K, stąd zupełny brak zainteresowania zagadnieniem [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Ja mam najniższy pakiet i mam normalnie materiały w 4K:
[Obrazek: 2TMDMQCl.jpg]
Odpowiedz
#13
(31-01-2022, 11:01 PM)farben napisał(a): Ja mam najniższy pakiet i mam normalnie materiały w 4K:

Ja natomiast mam poniższe wieloletnie pakiety i od początku nie miałem dostępnych treści 4K, zresztą w ubiegłym roku koniec lutego/kwiecień był totalny bajzel i chaos z tymi promocyjnymi ofertami za grosze, kto się wtedy nad tym zastanawiał co jest w "środku" [Obrazek: k045.gif]


[Obrazek: pWGT7fil.jpg]


Dla jasności, w ustawieniach mam włączoną dostępność materiałów 4K...


[Obrazek: qNXnHRzl.jpg]


Ale już wystarczy tego OT, dla kilku polskich seriali nie ma o czym/nad czym dywagować, nie ten temat.
Odpowiedz
#14
O widzisz... włączyłem treści 4K w ustawieniach i jest Chyłka w 4K Smile

Tak czy siak wcześniej sprawdziłem że działa też 4K we wtyczce Player do Kodi Smile Także alarm odwołany w tym temacie.

Nie mniej przy okazji konfigurowania Kodi pojawił się problem braku dostępu do folderu Android/data więc niestety na tę chwilę nie da się nic tam dodać ręcznie.
Odpowiedz
#15
@jachu76 ogarnąłeś tego pilota, to świetnie [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
#16
Czy ten box umożliwia odtwarzanie dźwięku w formacie dolby atmos w aplikacjach netflix, amazon i hbo max?
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(05-04-2022, 11:54 AM)Przemekc1 napisał(a): umożliwia

Tak
Odpowiedz
#18
Jak tam testy, dalej działa w miarę dobrze, nie wiesza się, nie grzeje się zbytnio?
Ponoć poprzednia wersja chodziło wolniej od Boxa i grzała się cholernie.
Odpowiedz
#19
Jakie testy i po co, jak działa bardzo dobrze. 
Kogo jeszcze interesuje pierwsza generacja, żadne odniesienie...
Odpowiedz
#20
(08-05-2022, 11:52 AM)Łonogrzmot napisał(a): Jakie testy i po co, jak działa bardzo dobrze. 
Kogo jeszcze interesuje pierwsza generacja, żadne odniesienie...

Dzięki, o to mi chodziło.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości