Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z wtyczką realdebrid-kodiwpigułce.pl
#1
Witam,
Od jakiegoś czasu zauważyłem problem z działaniem wtyczki RealDebrid - kodiwpigulce.pl. Chodzi o to,kiedy wchodzę w zakładkę My torrents ,wtyczka widzi prawidłowo moje pliki,podobnie kiedy wchodzę w My downloads też widzę wszystkie pliki otwierane z innych żródeł,na przyklad z The Oath czy Seren.Problem pojawia się gdy chcę dodać plik z My torrents do My downloads ,trzeba przytrzymać klawisz ok na danej pozycji,pojawia się zakładka copy to my downloads,naciskam,ale nic sie nie dzieje,a powinien pojawić się komunikat,o dodaniu pliku do My downloads.Bardzo proszę o pomoc w tym temacie,z góry bardzo dziekuję.Co jeszcze dziwniejsze,odinstalowałem wtyczkę,zainstalowałem ponowmnie a dalej jestem zalogowany.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Zainstaluj sobie wtyczkę Venom- tam jest zakładka "serwisy premium" , torrenty z chmury w RD chodzą przez niego bezproblemowo w porównaniu do wtyczki RD z repo kodiwpigułce.
Odpowiedz
#3
Jakiś log o tym błędzie? Bo ja sobie ręcznie torrenty wrzucam i odrazu przez RD do My Downloads
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Odpowiedz
#5
Poprawka w repozytorium, sprawdź wersję 1.0.2.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
(02-02-2022, 04:54 PM)mjw napisał(a): Poprawka w repozytorium, sprawdź wersję 1.0.2.
Dziękuję,poprawka prawidłowo zrobiona,wszystko działa jak należy.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości