Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem polsat go i player
#1
Witam. Może ktoś podpowie, co może być przyczyną zacinania odtwarzania filmów w polsat go i player. Ostatnio na boxie Mecool m8s pro l przywróciłem oryginalnego androida a na kartę wrzuciłem CE 9.2.8. Oczywiście na androidzie wtyczki polsat go i player w ogóle nie działają, natomiast na CE obie te wtyczki strasznie tną. Nadmieniam, że w innych wtyczkach jak tvp.pl czy fanfilm odtwarza filmy bez problemu, nawet w full hd. Czy do odtwarzania filmów z polsat go lub playera potrzebne są jakieś dodatkowe wtyczki ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Temat buforowania playera był już omawiany tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Rozwiązanie też jest tam podane, pokombinuj z wersją widevine.
CE 9.2.8 (k18) - nie jest już wspierane, zalecam przesiadkę na CE-NG (k19).
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
(27-01-2022, 10:03 AM)heniek-997 napisał(a): Chętnie bym się przesiadł, ale z tego co wiem, to moj box z procesorem s912 nie ma takiej możliwości?

Ups, nie zwróciłem uwagi na procka, faktycznie jesteś w kropce Tongue

(27-01-2022, 10:03 AM)heniek-997 napisał(a): Dziękuję za szybką pomoc i pokombinuję z widevine.

Sprawdź swoją wersję widevine w InputStream Helper.
Możesz spróbować użyć plik który dałem w tamtym temacie, tylko zrób kopię swojego.
Nie używam starego CE, nie wiem czy to ruszy, ale sprawdzić możesz Tongue
Odpowiedz
#5
Jak sprawdziłem, mam wersję 4.10.2391.0. Jak mógłbyś tylko podpowiedzieć, gdzie znaleźć ten plik i jak go zamienić ? ?
Czy muszę wejść na kartę poprzez androida ?
Odpowiedz
#6
Zapoznaj się z tymi linkami:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości