Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kodi 19 matrix zależności xbmc.python w wersji 3.0.0
#1
Witam mam pytanie instalacja kodi na androida bez żadnych problemów dodatki instalacja aktualizacja wszystko śmiga ,chciałem zainstalować nowy jak w tytule do mojego laptopa i niestety żadnego dodatku nie instaluje ,jak w tytule brak zależności ,na starszym mogłem zainstalować nawet hejo.tv niestety nie mogę zainstalować .Posiadam stary system windows 7 home premium od początku na lapku przeinstalowałem zainstalowałem wszystkie wymagane pakiety i nic Proszę o krótką odpowiedź czy da się korzystać z nowego czy muszę przejść na stary Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Próbuję zrozumieć jaki masz problem (jak w tytule), gdybyś stosował kropki i przecinki byłoby łatwiej. Ale postaram się to rozszyfrować:
" instalacja kodi na androida bez żadnych problemów dodatki instalacja aktualizacja wszystko śmiga ,chciałem zainstalować nowy  jak w tytule do mojego laptopa "
Czyli zainstalowałeś kodi na androida, coś doinstalowałeś z dodatków, potem chciałeś zainstalować nowy do twoje laptopa. Nie wiem co ma android do laptopa, ale to chyba mało istotne (chyba, bo z tekstu wiele nie wynika).
Jeśli instalowałeś kodi 18 a potem zrobiłeś aktualizację do kodi 19 to raczej nic nie będzie działać. Większość repozytoriów nie jest kompatybilna między wersjami, powstaje też tzw. piekło zależności. 
Rozwiązanie - odinstalowanie kodi wraz z tzw. danymi użytkownika i instalacja kodi 19 na czysto
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości