Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zainstalować ???
#1
Witam serdecznie wszystkich FACHOWCÓW w tej dziedzinie,

jestem w dużym sensie nowicjuszem i stąd moja obecność na forum. A teraz do tematu, posiadam boxa TX3 na którym udało się zainstalować CoreELEC 19.4-Matrix_rc2. Nie potrafię jednak sobie poradzić z instalacją wtyczek YouTube, Netflix oraz przeglądarki Chrome. Znalazłem w sieci wiele przykładów lecz postępując wedle nich żadnej z instalacji nie udało się dokonać. Czy bylibyście koledzy w przystępny sposób pomóc w tej kwestii. Będę wdzięczny za wszystkie wskazówki i wszelkie wsparcie w tym temacie. W końcu każdy ma swój początek i kiedyś od czegoś zaczyna.

Pozdrawiam,

Marcin
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Wszystkie wtyczki działające znajdziesz tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. są do nich odpowiednie poradniki, z którym nie dajesz sobie rady?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Chroma nie zainstalujesz w coreelec - nie ma X-ów, jest tylko framebuffer więc żadne programy "okienkowe" nie pójdą.
Netflix kryje się za nazwą NETFLIX (szok...)
[Obrazek: nK02j7Nl.png]
Co do YT - tu masz poradnik:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
Poradnik jest z Kodi18, a ty masz Kodi19 (i prawidłowo).
Musisz zainstalować repozytorium dla Kodi 19: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Jeśli masz kodi 19 to
Musisz mieć repozytorium do kodi 19 Matrix - Nie do v18 Leia!

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

ściagasz zip na kompie na pendriva i instalujesz na boxie, następnie idziesz do opcji "Zainstaluj z repozytorium" i instalujesz wtyczkę z repo
castagnait Smile
Odpowiedz
#8
Odpowiedz
#9
W ustawieniach Wtyczki Netflix ogranicz jakość do 720p... w tym boxie masz chyba s905x3 więc teoretycznie powinno działać 1080p w netflix. Ale z racji z tego że netflix działa bez akceleracji sprzętowej pod linuxem pewnie musiał byś zrobić jakiś mod na układ chłodzenia w tym boxie, bo bez tego CPU będzie się przegrzewał. Jest gdzieś na forum taki temat gdzie się użytkownicy chwalą przeróbkami chłodzenia Smile
Odpowiedz
#10
(09-02-2022, 12:08 PM)jon1022 napisał(a): W ustawieniach Wtyczki Netflix ogranicz jakość do 720p... w tym boxie masz chyba s905x3 więc teoretycznie powinno działać 1080p w netflix. Ale z racji z tego że netflix działa bez akceleracji sprzętowej pod linuxem pewnie musiał byś zrobić jakiś mod na układ chłodzenia w tym boxie, bo bez tego CPU będzie się przegrzewał. Jest gdzieś na forum taki temat gdzie się użytkownicy chwalą przeróbkami chłodzenia Smile
Ok, tyle, że we wtyczce nie wiedzę opcji zmiany rozdzielczości. Mogę zmienić jedynie w systemie, ale wtedy ogólnie rozdzielczość jest do bani, filmy natomiast odtwarzają się niewiele płynniej. Sprawdziłem też CPU i praktycznie się nie grzeje Sad Huh
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości