Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z logowaniem ToyaGo
#1
Witam, dopiero zaczynam przygodę z kodi i już mam problem ściągnąłem kodi 19 na Google TV Chromecast 4 i na niego ToyaGo. Nie mogę zalogować się na żadne z kont które posiadam u nich. Ktoś pomoże jak to zrobić?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(16-02-2022, 01:57 PM)Grzegorz1989 napisał(a): kodi 19 
ToyaGo

Bardzo ładnie opisałeś swój "problem" na GitHubie, a przy okazji pobytu tam sprawdziłeś datowanie repozytorium/wtyczki, czy jest to wersja dedykowana dla Kodi 19?
Odpowiedz
#3
Nie i szczerze nie wiem jak to zrobić, wyskoczył mi jakiś błąd podczas logowania ale nie wiem jak wejść w dziennik zdarzeń. Czy przy logowaniu trzeba wpisywać pełnego e-maila czy wystarczy pierwszą część do @? Pytam o to bo nie mogłem znaleźć znaku @.
Odpowiedz
#4
Znalazłem że nie jest kompatybilny. Spróbuję zainstalować Kodi 18.9.
Odpowiedz
#5
[Obrazek: tCqsZcvl.jpg] Niestety nie mogę zainstalować starszej wersji Kodi bo nie mogę zmienić ustawienia żeby instalowało z obcego źródła.
Odpowiedz
#6
(17-02-2022, 11:30 AM)Grzegorz1989 napisał(a): nie mogę zmienić ustawienia żeby instalowało z obcego źródła.

Włączyć opcje programisty...

Ustawienia => System => Informacje => Kompilacja systemu operacyjnego Android TV => kilkakrotnie naciskamy szybko na środku białego kółeczka na pilocie OK => pokaże się komunikat => jesteś programistą

Ponownie nadajemy danej aplikacji uprawnienia do instalacji z nieznanych źródeł.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Dzięki wielkie
Odpowiedz
#8
I poraz kolejny problem nie zainstalowano z powodu "zależności od xbmc.python 3.0" jak to obejść?
Odpowiedz
#9
Nie obejdziesz. Masz gdzieś jakieś śmieci z kodi 18, albo próbujesz instalować repo/dodatek dla k18 w k19. Musisz mieć czystą instalację k19 i dopiero wtedy bawić się w instalację dodatków.

A nie... Ty próbujesz w kodi 18 instalować wtyczkę do k19. Nie wiem po co bawisz się w k18...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości