Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Mrknow
#1
Cześć wczoraj jak się nie mylę pojawiła się nowa aktualizacja Player TVN. Do czego zmierzam wczoraj gdy odpaliłem MrKnow i chciałem wejść na seriale albo programy to pokazuje mi tylko 10 seriali i programów resztę wszystkie poznikały. i pytanie jest takie czy to spowodowane jest brakiem aktualizacji Mrknow czy inny powód. bardzo mi zależy na tym player TVN ponieważ na moim smarttv philips nie da sie z androida ściągnąć tego programu. Jeżeli ktoś potrafi pomóc bardzo byłbym wdzięczny pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Hmm jeśli chodzi o TVN player na Kodi to może SD-XBMC będzie działać,poszukaj na stronie. A jeśli chodzi o androida (bo z tego co rozumiem masz SmartTV z androidem) to może z pliku .apk będziesz w stanie zainstalować player.
Odpowiedz
#3
@toxicator tak jak @DeadGame napisał. Skorzystaj z tej wtyczki -> By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Wtyczka od SD-XBMC też tak reaguje, trzeba czekać na aktualizacje. A co do Playera to próbowałeś instalacji z pliku APK? By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
(03-09-2017, 08:32 AM)toxicator napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

cześć tak próbowałem z tej strony i lipa. inne marki smarttv bez problemu radzą się z tym ściągnięciem w philipsie ta apka miała działać od 2013 roku do dziś ją nie wprowadzili. Będe musiał poczekać jak wejdzie jakaś aktualizacja, i przy okazji muszę kupić zapas tabletek na uspokojenie kobieta ciągle truje że już nie ma co oglądać :Smile) Smile
APK na Android TV w Xiaomi mi Box 4K również nie działa. Wywala na pulpit.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Dziwne bo u mnie wtyczka SD-XBMC do Kodi działa z player.pl bez problemu. 

W zakładce player -> seriale mam 84 pozycje.

[Obrazek: 5kpnjYYPQ6WIT3M3iQFdUA.png]

W zakładce programy mam 499 pozycji:
[Obrazek: qA7wlvQ7QqKkNmLwlGufIQ.png]

Żona korzysta z tego i nie narzeka wszystko działa.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości