Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczka HBO MAX
#1
Witam. Zainstalowałem kodi-19.a20brpLQ.4-Matrix-armeabi-v7a.apk na FireStick 4k Max.
Zainstalowałem wtyczkę HBO Max. Na początku działała, ale potem wyskakuje błąd:
Failed to fetch JSON data
Make sure your IP address is allowed (not geo-blocked)
Try accessing the content via other means (offical app / website)
to test if it's a Kodi add-on issue

Mam konto na HBO MAX wykupione. Region Firesticka na Polskę ustawiony.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Fire 4K Max, Kodi 19.4, wersja wtyczki 0.9.2 działa ideał...to by było na tyle pisania, w dwóch tematach [Obrazek: k045.gif]


[Obrazek: 0ny8ubXl.jpg]
Odpowiedz
#3
Przepraszam, że napisałem w dwóch tematach. To już się nie powtórzy. Pierwszy raz zainstalowałem kodi. Mam też aplikację HBO MAX na fire stick wersję 52.10.0. Ale tam filmy 4k odtwarza nie w 1080p tylko jeszcze w niższej rozdzielczości. Dlatego chciałem oglądać przez Kodi, aby był full HD.
Włączam przykładowy film Matrix Zmartwychwstanie. Za pierwszym razem przeważnie wszystko odtwarza dobrze. Ale jak zmienię ścieżkę np z pl AC3 na en AC3 lub E-AC3 to dźwięk mi zaczyna przerywać i nic już z tym nie zrobię. Wtedy za każdym razem jak uruchomię obojętnie jaki film to mam te same problemy z dźwiękiem.
Potem jak uruchomię oryginalną apke, to wyskakuje błąd i nic nie mogę oglądać. Pomaga tylko restart sticka.
Próbowałem już różnych ustawień w kodi i nic nie pomaga.
[Obrazek: b34c43050acbbae2fef8a7b03dbe1d58.jpg]

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Mam telewizor plazmę FHD. Sticka mam bezpośrednio wspiętego do amplitunera, który nie ma atmosa. Czy te ustawienia są dobre?
 [Obrazek: 0c9874caeb299bfcae9eb9ed4c4208ea.jpg]

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
(12-03-2022, 04:41 PM)Łonogrzmot napisał(a): Fire 4K Max, Kodi 19.4, wersja wtyczki 0.9.2 działa ideał...to by było na tyle pisania, w dwóch tematach [Obrazek: k045.gif]


[Obrazek: 0ny8ubXl.jpg]

To nie jest żadna pomoc. To tak jakby ktoś przyszedł do mechanika, że jego samochód nie odpala, na co mechanik uruchamia swój i mówi mu: Mój samochód chodzi koniec tematu.
Odpowiedz
#5
U mnie też działa, nie jesteśmy autorami wtyczki, najlepiej jak opiszesz swój błąd i dołączysz logi oraz poinformujesz twórcę: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
mam Fire 4K Max podłączonego do hdmi przez ich przejściówkę do wifi6 i wszystko działa
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
(13-03-2022, 06:36 PM)mjw napisał(a): mam Fire 4K Max podłączonego do hdmi przez ich przejściówkę do wifi6 i wszystko działa
Bardziej mi chodziło czy masz wpięty bezpośrednio w amplituner czy telewizor?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#9
W telewizor, może być w takim razie problem z HDCP
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
(12-03-2022, 03:44 PM)MasterD23337 napisał(a): Witam. Zainstalowałem kodi-19.a20brpLQ.4-Matrix-armeabi-v7a.apk na FireStick 4k Max.
Zainstalowałem wtyczkę HBO Max. Na początku działała, ale potem wyskakuje błąd:
Failed to fetch JSON data
Make sure your IP address is allowed (not geo-blocked)
Try accessing the content via other means (offical app / website)
to test if it's a Kodi add-on issue

Mam konto na HBO MAX wykupione. Region Firesticka na Polskę ustawiony.

Miałem taki sam komunikat a wynikał prawdopodobnie z tego, że modyfikowałem profile. Wybierz jeszcze raz profil w ustawieniach i powinno działać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości