Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wtyczką Polsat Box Go
#1
Od kilku dni mam problem z serwisem Polsat Box Go a dokładnie we wtyczce występują poważne braki w ilości dostępnych kanałów TV. Obecnie we wtyczce mam na liście tylko trzy dostępne kanały TV. Wcześniej było ich około 110 do 120. Trochę wcześniej występowały także problemy w telefonie z androidem - też było tylko około 30% kanałów, ale w telefonie  już jest OK. jakby coś naprawili...a we wtyczce nadal brak kanałów TV. Próbowałem reinstalacji samej wtyczki, repozytorium a także Kodi ale bez zmian. Dodam, że wszystkie kanały z wcześniej wygenerowanej listy m3u - 112 kanałów TV działają bez zarzutu. Czy ktoś ma też takie problemy? Czy potrzebna będzie jakaś aktualizacja wtyczki?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Polsat ma jakiś rozp**l u siebie- trzeba chyba czekać aż sami ogarną
Nie tylko we wtyczce były/są problemy

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Ale skoro jak piszesz lista m3u z wtyczki nadal działa to nie jest jeszcze tak źle...
Odpowiedz
#3
U mnie oprócz problemów z playlistą pojawił się problem z limitem urządzeń. Nigdy nie było z tym problemu, bo używam Polsatu tylko w mieszkaniu, na 2 telewizorach - z tv box'u i raspberry. Obraz wyświetla tylko na iPhonie w apce, lub w przeglądarce Chrome na lapku, i to dopiero od wczoraj. Zmiana hasła nie pomaga. Kodi wypluwa błędy podane w dziale dla początkujących.
Odpowiedz
#4
(16-04-2022, 10:09 AM)Handicap napisał(a): U mnie oprócz problemów z playlistą pojawił się problem z limitem urządzeń. Nigdy nie było z tym problemu, bo używam Polsatu tylko w mieszkaniu, na 2 telewizorach - z tv box'u i raspberry. Obraz wyświetla tylko na iPhonie w apce, lub w przeglądarce Chrome na lapku, i to dopiero od wczoraj.  Zmiana hasła nie pomaga. Kodi wypluwa błędy podane w dziale dla początkujących.
z tego co pamiętam to limit jest chyba tylko na 2 urządzenia w ciągu 24 godzin tzn. kiedy używałem wtyczki od mbebe + mtvguide na raspberry pi + firefox na PC i już wskakiwał limit i blokada na kolejne 24 godziny...tak że przy ilości urządzeń w twoim przypadku wyczerpanie limitu wcale mnie nie dziwi Smile

Poczekaj do jutra i będzie działać...
Odpowiedz
#5
Dzięki za informacje. Wiem tylko po konsultacji przez ich profil fb, że MAX 3 urządzenia, i zrozumiałem to jako trzy  urządzenia jednocześnie. Oraz, że najlepszym sposobem jest zmiana hasła, bo powinna wylogować wszystkie urządzenia. 
Jeśli jest limit na logowanie to trudno będzie rozszyfrować, które urządzenia w jakiej kolejności, i ile jest wolnych miejsc.. 
Jakie jest zadanie przełączników we wtyczce mbebe (w gł. zakładce tzn. logowanie na stronie, oraz w zakładce DRM) ??

Edit. Działa na Raspberry Pi 3B. Jednak bez działającej listy kanałów pozostają tylko 3 kanały.
@steve4 Mógłbyś wstawić wygenerowaną wcześniej playlistę? Serdecznie proszę.
Odpowiedz
#6
no przecież jest lista, wstawiona przez któregoś kolegę w stosownym wątku:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odpowiedz
#8
(16-04-2022, 03:45 PM)Handicap napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Niestety ta i żadna z tego wątku nie działa. 
Zależy mi na wygenerowanej sprzed awarii.

edit. wylogowałem się z pośpiechu i znów muszę czekać 24hZałączam moją, cały czas działającą listę m3u:

Polsat_Box_Go.m3u.txt
Rodzaj pliku: .txt
Ilośc pobrań: 117
Rozmiar: 22.53 KB
Odpowiedz
#9
Mógłbyś zuploadować na inny host? @steve4

Te wbudowane linki pokazują błąd sieci. Zarówno na Mac, jak i Widows. Na stałym łączu oraz na komórce..
Odpowiedz
#10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości