05-10-2023, 03:15 PM
Fajnie. Tylko że olałeś to, o co proszę w pierwszym poście:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Bez tego jedyna odpowiedź: to u mnie dział
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Bez tego jedyna odpowiedź: to u mnie dział
Widziałem rzeczy, o których wam ludziom nawet się nie śniło. Płonące okręty szturmowe w konstelacji Oriona. Strumienie elektronów jarzące się w ciemności przy wrotach Tannhausera. Pamięć o wszystkich tych chwilach zniknie w otchłani czasu, jak łzy w deszczu. Pora umierać...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


