Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hejo Tv na Homatics Box Q
#1
Lightbulb 
Witam serdecznie
czy ktoś z was korzysta z hejo tv na Homatics Box Q ?
Precyzując moje pytanie , chodzi mi o to czy hejo tv mogę oglądać tylko przez dodatek w Kodi na moim tv boxie  czy też mogę zainstalować jako aplikację zewnętrzną ( z poza google Play) ? Na stronie Hejo jest aplikacja Hejo TV APK v3.0 (4.3 MB) do sciagniecia dla Androida Tv  lecz w moim Tv boxie nie mam pojecia jak ją odpalić bo gdy podłączam pendrive z plikiem instalacyjnym to TV box nie chce wyświetlić zawartych w nim plików tylko sugeruje jego sformatowanie i użucie jako pamięci dodatkowej ...?
Generalnie korzystanie z hejo tv poprzez Kodi  działa bez problemu ale ciekaw jestem czym różni się od ewentualnej instalacji Hejo bez korzystania z Kodi. Czy wtedy  interfejs i wygląd Hejo bedzie taki sam jak w komputerze , bo przyznam szczerze że jest bardziej czytelny i przejrzysty ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Zasady instalacji aplikacji praktycznie identyczne jak dla boxa.
Sprawdź kilka tutoriali, na którymś w końcu zainstalujesz albo i nie.
Odpowiedz
#3
(08-07-2022, 08:20 AM)Ktosi napisał(a): Zasady instalacji aplikacji praktycznie identyczne jak dla boxa.
Sprawdź kilka tutoriali, na którymś w końcu zainstalujesz albo i nie.

Ktosi , czy mógłbyś podłaczyć jakiegoś linka z tutorialem.  Z polboxem jest to samo , teraz nawet nie otwiera się ich strona ..
Odpowiedz
#4
(08-07-2022, 06:55 AM)ramirez77 napisał(a): (4.3 MB)

7,72 MB

ramirez77 napisał(a):Czy wtedy  interfejs i wygląd Hejo bedzie taki sam jak w komputerze

[Obrazek: s018.gif] [Obrazek: s018.gif]

[Obrazek: IDAabLP.jpg]

[Obrazek: IDAabLP.jpg]
Odpowiedz
#5
zainstaluj aplikację downloader ze sklepu google, wpisz tam ten kod 219227 pobierze się aplikacja i możesz ją zainstalować
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
(08-07-2022, 09:41 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(08-07-2022, 06:55 AM)ramirez77 napisał(a): (4.3 MB)

7,72 MB

ramirez77 napisał(a):Czy wtedy  interfejs i wygląd Hejo bedzie taki sam jak w komputerze

[Obrazek: s018.gif] [Obrazek: s018.gif]

[Obrazek: IDAabLP.jpg]

[Obrazek: IDAabLP.jpg]

eju ej zainstalowałem własnie z pendrivea pobrany plik z hejo tv i interfejs nie jest taki ładny jak u ciebie Łonogrzmocie. Czy to jakaś dodatkowa skórka itp?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(08-07-2022, 08:00 PM)ramirez77 napisał(a): pobrany plik z hejo tv
Czy to

[Obrazek: xyqyzZPl.jpg]
Odpowiedz
#8
(08-07-2022, 08:22 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(08-07-2022, 08:00 PM)ramirez77 napisał(a): pobrany plik z hejo tv
Czy to

[Obrazek: xyqyzZPl.jpg]

Łonogrzmotku , czy ten załaczony przez Ciebie plik apk to jest plik do sciągnięcia bo mi się nic nie otwiera . Czy to tylko screen shot ?
Odpowiedz
#9
(09-07-2022, 12:37 PM)ramirez77 napisał(a): Czy to tylko

Screen poglądowy, którą wersję należy pobrać ze strony dostawcy...


[Obrazek: LYGDC77l.jpg]
Odpowiedz
#10
(09-07-2022, 02:03 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(09-07-2022, 12:37 PM)ramirez77 napisał(a): Czy to tylko

Screen poglądowy, którą wersję należy pobrać ze strony dostawcy...


[Obrazek: LYGDC77l.jpg]

no właśnie pobrałem i zainstalowałem ten plik ze stronyt dostawcy i niestety nie wyglada on tak jak na screenie powyżej. Lepiej prezentuje się już w KOdi , jest bardziej czytelny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości