Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nvidia shield czy co innego
#1
Dobry wieczór
Co sądzicie do oglądania filmów i seriali to za nvidie shield tv 2019 co można było kupić lepszego czy lepiej nie zmieniać?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
A co uważasz za lepsze od Shield?
Jak już to każdy inny box w rozsądnej czy podobnej  cenie jest tylko słabszą alternatywą Nvidii Shield.

Zobacz Zidoo Z10 Pro, Humax Aura 4K.
Odpowiedz
#3
(16-07-2022, 09:44 PM)Ktosi napisał(a): A co uważasz za lepsze od Shield?
Jak już to każdy inny box w rozsądnej czy podobnej  cenie jest tylko słabszą alternatywą Nvidii Shield.
jak tak to nie ma po co kupować innego, może czekać na nową wersję. temat do zamknięcia
Odpowiedz
#4
Są boxy lepsze tylko nie mają takiej funkcjonalności czy możliwości Nvidii.

Kupując nowy masz praktycznie to samo niewiele lepsze wydajnościowo ale  bez opcji Nvidii, według przysłowia  zamienił stryjek siekierę na kijek.
Odpowiedz
#5
Mam Shield w postaci tej "tubki" i nie ma dnia żeby się nie zawiesiła na tyle zeby nie było trzeba jej wyciagać z prądu. Wczoraj zawiesiła się na aplikacji "player". Obraz działał ale przestała reagować na pilota. Nie wiem czy to wina mojego egzemplarza czy ogólnie to badziew jakich mało.
Odpowiedz
#6
Trzeba było nie skapić i wydac pare groszy więcej na wersję "pro".

Mam załadowane na Nvidii pro 2019 dwa Kodi -19 i 20 obydwa w wersji zmodyfikowanej pod DV ze streamu, do tego TiviMate,Netflix Prime Video,spachowany Player i TVP VOD ,Canal+ etc.
Jeszcze nie miałem sytuacji by sie zawiesiła.
Ma certyfikacje wszelkich serwisów streamingowych, obsługuje Kodi 64-bit, bezproblemowo prrzesyła Dolby True hd i DTS HD MA.
Na dzień dzisiejszy nie znam box-a ,dorównującego kompatybilnością i funkcjonalnością.
Jesli ktoś ma dobrej klasy TV i dobrej klasy sprzęt audio to nie ma alternatywy.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
ja mam tube i wszystko ok jest więc nie trzeba za 1 tyś kupować shielda
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości