Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczki z filmami obecnie działające
#1
Witam jakie są aktualnie działające wtyczki do kodi z filmami? chciałem obejrzeć np Wilk z Wall Street ale linki np w filman cc czy hdseans z tym co na stronie i z tym co we wtyczce kodi nie pokrywają się, o ile na stronie wszystko chodzi jak trzeba, to wtyczka kodi podaje nie aktywne/nie działające linki do filmów, tak jakby nikt jej nie aktualizował.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Co do Filmana i 'Wilka z Wall Street' - 7 źródeł na www i tyle samo we wtyczce, większość działa.
Odpowiedz
#3
Fanfilm - 39 darmowych źródeł, również te z filman i hdseans. Nie wszystkie działają, ale jest wystarczająca ilość działających by można było spokojnie obejrzeć Tongue
Odpowiedz
#4
Na hdseans - pierwsze 2 odpaliły bez problemu. Oczywiście jesteś zalogowany? Resolver aktualny?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
(04-08-2022, 07:26 PM)Gentoo napisał(a): Witam jakie są aktualnie działające wtyczki do kodi z filmami? chciałem obejrzeć np Wilk z Wall Street ale linki np w filman cc czy hdseans z tym co na stronie i z tym co we wtyczce kodi nie pokrywają się, o ile na stronie wszystko chodzi jak trzeba, to wtyczka kodi podaje nie aktywne/nie działające linki do filmów, tak jakby nikt jej nie aktualizował.


Wystarczy opanować sztukę czytania (bo wersji z lektorem w ten sposób się nie znajdzie) , opłacić RD lub AD  podpiąć je do któres z wtyczek obsługujacych te serwisy a jest ich mnóstwo (FEN,EZRA,Umbrella, The Promise, etc. etc.) i cieszyć się najlepszą jakości.
Odpowiedz
#6
@somer a w jaki sposób znajdujesz filmy z lektorem? Korzystam z dodatków Taz19 i 4K i jeszcze nie trafiłem na wersję z lektorem.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Do filmów z lektorem to fanfilm jest idealny.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#8
(09-08-2022, 07:36 PM)critical napisał(a): @somer a w jaki sposób znajdujesz filmy z lektorem? Korzystam z dodatków Taz19 i 4K i jeszcze nie trafiłem na wersję z lektorem.


#
(05-08-2022, 04:29 PM)somer napisał(a): Wystarczy opanować sztukę czytania (bo wersji z lektorem w ten sposób się nie znajdzie) 
Odpowiedz
#9
Witam jaka jest najnowsza wersja fanfilm czy jest z 2022 roku ? Bo mam z 2021 roku
Odpowiedz
#10
Ostatnia wersja to 2022.10.06. Dostępna w oficjalnym repozytorium:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości