Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
strims.top / transmisje
#1
Cześć, jest jakaś wtyczka obsługująca strims.top albo cos podobnego?
Może też być jakiś fork przechwytujący tansmisje 

Sprawdzałem sportową od mbebe niestety nie działa tam praktycznie nic Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Sportowa nie jest już aktualizowana. Zastąpiła ją wtyczka sportliveevents, ale aktualnej wersji nie znajdziesz obecnie w repo tylko w sekcji Issues.
Odpowiedz
#3
(10-08-2022, 03:34 PM)mtr81 napisał(a): Sportowa nie jest już aktualizowana. Zastąpiła ją wtyczka sportliveevents, ale aktualnej wersji nie znajdziesz obecnie w repo tylko w sekcji Issues.


znalazłem w wersji 1.1 sprawdzę jutro ale pewnie nie zaskoczy skoro jest w sekcji Issues
Odpowiedz
#4
Poszukaj Sport HD. Działa.

Podziękowali: lebsky
Odpowiedz
#5
(12-08-2022, 05:11 PM)davemanc napisał(a): Poszukaj Sport HD. Działa.

Mam i korzystam, działa świetnie. 
Jedyny minus to obcojęzyczne transmisje dlatego pomyślałem o strumyku ale nie można mieć wszystkiego Smile
Odpowiedz
#6
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Do niedawna działała DarmowaTV (Polstream i Strumyk), ale od kilku dni coś się zacięło.
Transmisje (głównie zagraniczne) można też znaleźć Sport LIVE (od mbebe).
Ja szukam pod kątem żużlowej ekstraligi, ale czasem to dość trudne.
A propos, wiecie może, czy idzie się gdzieś doszukać retransmisji?
Odpowiedz
#8
Co do żużlu nie mam pojęcia totalnie poza moim zasięgiem jedynie wypatrzyłem:

W każdym ligowym tygodniu kibice mogą oglądać na żywo 2 z 4 meczów Ekstraligi na antenie CANAL+ Sport 5, a wszystkie spotkania kolejki za pośrednictwem usługi CANAL+ online.

Więc może iptv jakieś teleelevidenie albo współdzielone konto premium do canal+.

Co do powtórek i innych dyscyplin sprawdzałem:

-Mad Titan Sports
-The Crew
-Rising Tides
-The Loop
-The Loop

Żadna z nich się nie sprawdziła wyglądają na zaniedbane i skierowane bardziej na amerykańskiego odbiorcę.
Także trzeba mieć na uwadze że raczej ciężko o dostęp do żużlu I czy II ligi piłki nożnej, nawet nie wszystko jest na strumyku bo stream tylko w aplikacji, bez transmisji tv.


// co do motosportu może jeszcze torque lite ale nie sprawdzałem.
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
Jako że dłubałem kiedyś przy wtyczce mbebe sportowa.tv, w której był strumyk (obecnie strims.top) parę słów w tym temacie. Stronka jest fajna, natomiast przełożenie jej na wtyczkę Kodi już takie fajne nie jest. Wpływają na to częste zmiany w źródłach (potrzeba ciągłego poprawiania resolverów wyciągających linki) oraz kod samej strony (m.in. wysoki stopień niepowtarzalności poszczególnych sekcji www). Niestety nie pomagają też sami użytkownicy wtyczki, z których większość czeka na gotowy produkt i jeśli coś nie działa przechodzą nad tym do porządku dziennego nawet o tym nie informując, domniemując chyba, że twórca wtyczki codziennie z niej korzysta i na bieżąco uwzględnia zmiany. Wszystkie te okoliczności sprawiają, że wtyczka nie ma szans dłuższy czas podziałać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości