Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kodi android tv Sony 55XE9005
#1
Witam serdecznie ,piszę ten wątek,ponieważ nigdzie indziej nie wyczytałem problemu,może podobne,mniej więcej wiem o co chodzi,ale ponieważ nie mam wykształcenia informatycznego proszę o pomoc względnie w prosty sposób.Polega on na tym że od jakiegoś czasu,nie wiem może po aktualizacji do najnowszej wersji kodi 17.6 podczas oglądania filmów przez wtyczki,takie jak Incursion , NEPTUNE RISING ,Covenant,Elysium i podobne w rozdzielczości 1080p lub 720p ,po obejrzeniu około 5, 10 minut,różnie to bywa ,następuje stop po czym pokazyje się kółko z ładowaniem filmu ,następnie pojawia się w górnym lewym rogu ekranu komunikat  żródło odpowiada za wolno,poziom bufora za niski dla ciągłego odtwarzania.Problem na pewno nie jest w łączu ponieważ mam około 50 mb/s tyle pokazuje speedtest przez kodi ,tv podłączony po kablu.Żeby było ciekawiej filmy przez Phantom (CDA.PL) ,CDA.PL oglądam  bez najmniejszego problemu,podobnie przez Netflixa nawet w rozdzielczości 4K HDR,Showmax,HBO GO,czy  NC+GO,tu nie ma najmniejszego problemu.Proszę moi drodzy koledzy i koleżanki o pomoc,pewnie problem leży w buforze ale jak to zmienić i gdzie proszę o pomoc i radę,z góry bardzo dziękuję
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Poszukaj Ares Wizard i informacji na jego temat. Za jego pomocą ustawisz w Kodi właściwy dla swojego sprzętu bufor.
Odpowiedz
#3
witam
czy jest szansa dodać do : "rzeczy do zrobienia" poradnik dotyczący ustawienia bufora ?
z góry podziękowania...
Odpowiedz
#4
zuku1786 ,pomogło ok,dziękuję za info ale zastanawiam się czy to jest przyczyną bo teraz od kilku dni co rano,po włączeniu tv android robi restart i nie wiem czy to jest przyczyną czy po prostu taki jego urok ,takie sobie stroi fochy hm
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości