Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DARMOWY KeepSolid VPN Unlimited na 18 !!!
#1
KeepSolid VPN Unlimited - (jeden z profesionalnych, co nie ktorym dobrze znanych VPN-ow)

1. Wejdz na strone keepsolid.com

2. Zarejestruj sie:   By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.   

lub jesli juz tam masz konto

3. Zaloguj sie:  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

4. Wejdz na Button „Redeem

5. Wpisz Code: VPNU6MONTHS (na 6 miesiecy)

6. Pozostale 2 Cody na kolejne 2 x 6 miesiecy w dziale: "Ciekawe Programy, aplikacje na Winows i Androida"


i korzystaj z darmowego VPN Keep Solid na dowolne urzadzenie Wink

Podziękowali: wajnert, Think, nettur
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Kod działa, ale BBC Iplayera nie udało mi się na nim uruchomić.

P.S.

Coś tam działa ale wyrzuca często.


P.S.2

A te pozostałe kody mozna teraz wbićteraz czy trzeba czekać aż minie te 6 miesięcy z pierwszego kodu?
Odpowiedz
#3
(25-08-2022, 06:23 AM)davemanc napisał(a): Kod działa, ale BBC Iplayera nie udało mi się na nim uruchomić.

A te pozostałe kody mozna teraz wbićteraz czy trzeba czekać aż minie te 6 miesięcy z pierwszego kodu?
Jesli Cie wyrzuca to ale nie przez VPN.
Pozatym, nie zapomnij "zaznaczyc" apki, ktore nie powinny chodzic na VPN-nie.
Nie czekaj. Najlepiej Code od razu jeden po drugim.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#4
(25-08-2022, 06:02 PM)coni napisał(a):
(25-08-2022, 06:23 AM)davemanc napisał(a): Kod działa, ale BBC Iplayera nie udało mi się na nim uruchomić.

A te pozostałe kody mozna teraz wbićteraz czy trzeba czekać aż minie te 6 miesięcy z pierwszego kodu?
Jesli Cie wyrzuca to ale nie przez VPN.
Pozatym, nie zapomnij "zaznaczyc" apki, ktore nie powinny chodzic na VPN-nie.
Nie czekaj. Najlepiej Code od razu jeden po drugim.
Disney+ na angielskich IP też słabo, da się wejść do apki, ale obejrzeć nie.
Odpowiedz
#5
No niestety z kodami chyba zapsułem. Wpisałem pierwszy i jest OK, ale pozostałe wpisałem dopiero po paru godz. i wylogowamiu się i zalogowaniu ponownie. Nie zadziałały.

Z BBC Iplayerem jest nienajgorzej kiedy wybiorę inny serwer niż ten sugerowany przez apkę. Wczoraj oglądałem film przez jakieś pół godz. i wszystko OK.

Tylko, że jak wyłącze playera i włącze to muszę zmieniać serwer. Tak powinno być?

PS
Tak, czy siak dzięki za kody. Wreszcie mogę spróbować co to jest ten VPN. Smile
Odpowiedz
#6
Zmieńcie protokół na OpenVPN , Wireguard (domyślny) wszystko może blokować .
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Mi też zadziałał tylko pierwszy kod, choć wpisywałem jeden po drugim. Ale dobre i 6 miesięcy, dzięki.
Odpowiedz
#8
(26-08-2022, 04:34 PM)somer napisał(a): Zmieńcie protokół na OpenVPN ,  Wireguard (domyślny) wszystko może blokować .
Jeśli chodzi o Disney+ to niestety dosyć dobrze radzi sobie z tym VPN, niezależnie od protokołu blokuje, nawet na OpenVPN bardziej.
Odpowiedz
#9
Z ciekawości. Po co ci VPN do D+? Inny content?
Odpowiedz
#10
Darmowe oferty na ten VPN powtarzają się co jakiś czas, w zeszłym roku miałem darmowe 6 miesięcy,teraz wszystkie kody weszły mi bezproblemowo dając darmowe półtora roku.
Tyle by było z pozytywów.... Moim zdaniem ten VPN jest niestabilny ,nie łączy ze wszystkimi serwerami , powoduje duże (do 70%) spadki prędkości, nie współpracuje ani z RD ani z AD.Podsumowując- jak dla mnie mało przydatny.
To juz lepiej sprawują się VPN-y z dożywotnią subskrycja za dwadzieścia parę dolców pokroju Fastetst VPN/ IproVPN.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości