Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canal plus box 4k vs Nokia Streaming Box 8000 do iptv
#21
Można też przerzucać bezpośrednio z telefonu za pomocą apki Amazon Fire Tv.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Równie dobrze można udostępnić sobie jakiś folder w sieci LAN na kompie/laptopie itp albo zrobić serwer FTP na Fire np. aplikacją X-plore File Manager.
Odpowiedz
#23
A chromecast 4k?
Odpowiedz
#24
Chromecast 4K nie ma systemu którym można sterować, chyba masz na myśli Chromecast 4 z Google TV. Nada się do IPTV ale jest drogi, ma mało pamięci.
Odpowiedz
#25
(11-09-2022, 10:52 AM)dabroviec napisał(a): Chromecast 4K nie ma systemu którym można sterować, chyba masz na myśli Chromecast 4 z Google TV. Nada się do IPTV ale jest drogi, ma mało pamięci.
Tak o tym myślałem.
Odpowiedz
#26
Szkoda że nie wziąłeś Fire Sticka 4K Max z promocji która trwała tydzień, był za 195 zł. Jeśli możesz poczekać to obserwuj peppera (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.) i czekaj na okazję. Nokia Streaming Box 8000 długo była za 249 zł na polskim Amazonie. Czasami trafia się Xiaomi TV Stick 4K (nie mylić z Mi TV Stick) za około 220 zł.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Te 300 zł mogę przeznaczyć. Myślę teraz o canal + box 4k lub chromecast 4.. Poczekam bo w tym tygodniu c+ ma ruszyć z nowym boxem ale nie wiadomo jeszcze czy będzie go można kupić bez umowy.
Odpowiedz
#28
(11-09-2022, 07:08 PM)pawman napisał(a): Te 300 zł mogę przeznaczyć.  Myślę teraz o canal + box 4k lub chromecast 4.. Poczekam bo w tym tygodniu c+ ma ruszyć z nowym boxem ale nie wiadomo jeszcze czy będzie go można kupić bez umowy.
Możesz jakiegoś linka dać odnośnie tego nowego boxa canal+ ?

Jedyne co google znajduje to info o nowym dekoderze 4k.... ale nic o android tv box...
Odpowiedz
#29
Pytałem w salonie c+ i podobno okolo 13 września ma wejść nowy box w miejsce wycofanego. Nie wiadomo czy będzie w wolnej sprzedaży. Tyle wiem.
Odpowiedz
#30
Nie będzie bo jest tylko w abonamencie. Dekoder parowany jest z kontem abonenta, zresztą po co ci box z softem operatora?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości