Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fen nie odtwarza napisów PL + Seren
#1
Cześć,

Mam najnowszą wersje kodi 19.4, i wtyczkę Fen + Real-Debride jeżeli chodzi o wyszukiwarkę wszystko działa świetnie jeżeli chodzi o napisy ANG działa super, jednak gdy pobieram napisy PL z wtyczki Napiprojekt katalog to w każdym filmie tych napisów po prostu nie widać znikają napisy angielskie, a polskie się nie wyświetlają jeżeli zmienię z powrotem na napisy ANG ich również już nie widać.

Druga sprawa to wtyczka Seren generalnie działa dobrze, ale razem z RD nie działa tak dobrze jak Fen automatycznie wybiera mi torreta z najlepsza jakość, jakby nie mam żadnego wyboru w torrentach, a także tych torrentów jest mniej np Avengers w FEN mam mnóstwo torrentów, a w Seren nie wyszukuje żadnego. Co może być problemem?

Z góry dziękuje za pomoc
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
1-Jak masz ustawiony język napisów we wtyczce FEN i w ustawieniach odtwarzacza ?
2-FEN,EZRA,Umbrella to obecnie najlepsze wtyczki z najlepszymi i najszybszymi scraperami.Seren w porównaniu do nich to mulasty staroć.Co masz w Seren czego nie ma FEN by nadal się z nim męczyć ?
Odpowiedz
#3
W Fen jak i w odtwarzaczu mam ustawione napisy polskie, w usługach pobierania, tj. Jezyki, dla których można pobrać napisy też Polska.
Seren używam własnie ze względu na napisy w Fen dodam że jestem początkujący z Kodi.
Teraz jak przywróciłem ustawienia domyślne to żadnych napisów nie widać nie wiem o chodzi xd
Odpowiedz
#4
Wchodząc w ustawienia napisów podczas odtwarzania filmu ,czy pokazuje Ci napisy pobrane przez FEN ? (opisane będą jako "Nieznany....)
Odpowiedz
#5
Tak są jako nieznane
Odpowiedz
#6
I rozumiem gdy je włączysz , nie wyświetlają się ?

Zainstaluj sobie Umbrelle By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
jest prawie tak samo szybka , równiez ma automatyczne pobieranie napisów (u mnie działa tak samo jak działą całkiem dobrze w FEN) .Możesz ja potem zostawić jako backupu a będzie można sprawdzić gdzie jest problem i ewentualnie przeinstalować FEN. Skąd go pobrałeś ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Z jakieś angielskiej strony, w sumie spróbuje go przeinstalować masz może jakieś dobre źródlo z którego moge obrać?
A co do napisów nie wyświetlają się teraz żadne ani angielskie, włoskie, ani polskie, mógbyś podesłać ss twoich ustawien FEN jak i Kodi może coś mam źle? Np w Fen jest coś takiego jak metadana i tam też można dać język i pytanie czy ma tam być Polski czy nie
Ewentualnie spróbować Ezre? A pobrałem własnie z tej strony Media Center

I jeszcze pytanie czy do Fen napisyprojekt katalog wystarcza tak? Nie trzeba miec np ak4Subtitles czy cos innego?
Odpowiedz
#8
Po przeinstalowaniu Fena dalej to samo, jak wyłącze automatyczne napisy w ustawieniach Fen to napisy ang działają, jednak jak pobiore napisy z katalogu to napisy znikają i polskich nie ma....., a jak zaznacze napisy Polskie i przed włączeniem filmu wybiore napisy to także niestety żadnych nie ma
Odpowiedz
#9
Repo dla FEN By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
EZRA w obecnej wersji nie pobiera automatycznie napisów.
W FEN mozna ustawić metadane na polski.
Spróbuj tą Umbrelle
Odpowiedz
#10
Pobrałem Umbrelle i jest taka sama sytuacja wydaje mi się że musze coś w ustawieniach źle robić, bo już nie wiem napisy niby sa pobrane, ale sie nie wyświetlają
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości