Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niedziałające wtyczki kodi 18.9
#1
Witam

Jestem nowy i to mój pierwszy post. Przeglądałem forum i starałem się robić wszystko co tu piszecie ale dalej nic nie działa. Chodzi o fanfilm ale i the crew więc dlatego pozwoliłem sobie o zabranie głosu w tym wątku. Jak wspomniałem próbowałem wszystkiego a przynajmniej bardzo wiele ale i tak nic nie działa. Wyszukuje źródła na fanfilm ale tylko ekino i zaraz pisze że nie ma źródeł nawet jak znajdzie parę a na the crew wogole nic nie wyszukuje tylko odrazu brak źródeł. Proszę pomóżcie. Kodi 18.9 na openAtv 6.4 python 2.7. na tej wersji openAtv nie da się wgrać nowszego kodi więc dlatego jestem tak zdeterminowany aby to działało dobrze. Log to: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Wersja fanfilm 2021.03.13.0 , the crew 1.0.4 , inputstream adaptive peak3d 2.4.8 , resolveurl gujal 6.4.171. fanfilm i the crew pobrane i instalowane z kodiwpogulce. Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Z fanfilm czy the crew noe poradzę nic. Zainteresuj się wtyczką Alvin. Działa sprawnie pod 18.9. Repo do wyszukania w "googlu" a nazywa się tak:[Obrazek: rrnqMh2l.jpg]
Wtyczka jak juz wspomnialem Alvin
[Obrazek: NQd1034l.jpg]
Oczywiście wtyczka nie ma polskich źródeł więc konieczne jest zainstalowanie wtyczki do napisów, tu też z pomoca przyjdzie "googel" a szukaj tego repo
[Obrazek: deUoSNSl.jpg]
I z niego zainstaluj wtyczkę do napisów. Taki zestaw działa na 18.9 sprawnie. Aha wtyczka ma domyslnie właczone źródła z torrent - można je wyłączyć.
Odpowiedz
#3
Na FanFilm dla kodi 18 nie licz. Developerzy nie są w stanie utrzymywać wersji dla pythona 2.x i 3.x - jest ich zbyt mało, mają jeszcze resztki życia osobistego. Poprawek żeby teraz w ogóle ruszyć na k18 byłoby zbyt dużo.
Proponuję jednak zmienić sprzet.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości