Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epg pod weeb.tv
#1
Witam.
Jak to zrobić żeby mieć epg na weeb.tv?
Dotychczas udało mi się tylko ogarnąć epg pod wp.pilot za pomocą wtyczki m-tvguide.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(22-09-2022, 03:27 PM)woland357 napisał(a): Witam.
Jak to zrobić żeby mieć epg na weeb.tv?
Dotychczas udało mi się tylko ogarnąć epg pod wp.pilot za pomocą wtyczki m-tvguide.
Oj totalnie zapomniany dostawca. Wtyczka nie potrafi utworzyć listy m3u, więc  musisz utworzyć ją sam dodając do ulubionych każdy kanał.Pobierasz z pliku </favourite> musisz utworzyć listę m3u, oczywiście wpisy trzeba zmodyfikować . A potem z górki. Dodajesz listę do PVR IPTV Sample Cient. Albo posłużyć się  M-TvGuide i w nim ulubione powinno działać. Nie sprawdzę tego bo nie mam konta premium w weeb.tv. A @Mariusz89B  od M-TvGuide nie będzie chętny by przywrócić sprawność weeb.tv w swojej wtyczce. M-TvGuide i @Mariusz89B są po dobrej stronie mocy, czyli legalni dostawcy Wink
Ps. Wtyczka cały czas krzyczy nie masz premium. Wystarczy 2 klik i ok. "Dotychczas udało mi się tylko ogarnąć epg pod wp.pilot za pomocą wtyczki m-tvguide." wp wtyczka tworzy liste m3u nie potrzebnie komplikujesz. Listy można łączyć w jedną Smile
[Obrazek: qPfXCMdl.jpg]
Odpowiedz
#3
(22-09-2022, 04:31 PM)sky02 napisał(a): powinno działać

Z tym że cały czas na środku ekranu jest takie irytujące kółko.
[Obrazek: 738360612fb1d.jpg]
Odpowiedz
#4
Ale na czym? PVR PIPV Sample Client czy M-TvGuide bo sam jestem ciekawy. A może w samej wtyczce od weeb.tv? A szczerze mam to gdzieś. Jak znajdzie się więcej użytkowników, by korzystać z tego dostawcy. To może zajrzą tu DEV i zrobią porządek z tą wtyczka.
Odpowiedz
#5
(22-09-2022, 05:11 PM)sky02 napisał(a): Ale na czym? PVP PiPV Sample Cient czy M-TvGuide bo sam jestem ciekawy.
mTVGuide, Kodi 19, ale pamiętam, że na Kodi 18 też tak było, tylko Weeb tak ma.
Odpowiedz
#6
(22-09-2022, 05:13 PM)lolo99 napisał(a):
(22-09-2022, 05:11 PM)sky02 napisał(a): Ale na czym? PVP PiPV Sample Cient czy M-TvGuide bo sam jestem ciekawy.
mTVGuide, Kodi 19, ale pamiętam, że na Kodi 18 też tak było, tylko Weeb tak ma.
A to już pytanie do @Mariusz89B  Tylko bądź przygotowany na odpowiedz  logi itp...
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(22-09-2022, 05:37 PM)sky02 napisał(a): logi itp...
Mnie EPG w Weeb do niczego potrzebne nie jest, z ciekawości sprawdziłam, czy coś się zmieniło. Zresztą w Simple Client to samo jest.
Odpowiedz
#8
Czyli rozumiem że jedynie można samemu zrobić listę m3u i oglądać. Skoro to zapomniany dostawca to co polecacie w podobnej cenie?
Odpowiedz
#9
A ja inaczej zapytam. Czemu weeb TV? Za 3e masz tele.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#10
Panowie ja jestem tylko od epg, nic więcej. Me durne usposobienie, staram się tylko pomóc. Wiem dobrze, że zapytanie nie miało nic wspólnego z epg,  ale pomagam. Odpowiadam  na ile teraźniejsza wiedza mi pozwala. Nie mam premium więc wcześniejsze wypowiedzi można zignorować Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości